سودجویی برخی تعاونی‌های مسکن مهر از عدم اتمام پروژه‌ها

سودجویی برخی تعاونی‌های مسکن مهر از عدم اتمام پروژه‌ها

http://www.bananews.ir/قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: درباره مشکلات تعاونی های مسکن جلساتی با همه مدیران تعاونی‌ها داشته ایم و مشکلات را بررسی و صورت جلسه کردیم و براساس آن تصمیم گیری‌هایی صورت گرفته است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irاحمد اصغری مهرآبادی درباره مشکلاتی که در بعضی از تعاونی‌های مسکن مهر وجود دارد اظهار کرد: اعضای هیات مدیره تعاونی ها نمی خواهند ساخت واحد های مسکونی به اتمام برسد، چون برای برخی از هیأت مدیره تعاونی های مسکن عدم اتمام واحدهای مسکونی یک منبع خوب درآمدی است و اگر پروژه را تحویل دهند این باب بسته می‌شود.

مهرآبادی افزود:‌ از طرفی بعضی از تعاونی‌ها هم خوب کار کرده‌اند و در زمان پیش بینی شده واحدها را تحویل داده‌اند.

قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر با اشاره به این‌که یکی از مشکلات این است که باید وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی بیشتر وقت بگذارد، تصریح کرد:‌ در جلساتی که با همه مدیران تعاونی‌ها داشته ایم مشکلات را بررسی و صورت جلسه کردیم و براساس آن تصمیم گیری‌هایی صورت گرفته است از جمله یک بخش نامه مشترک به استان‌ها فرستاده شده تا براساس آن مشکلات بررسی و حل شوند.

مهرآبادی با اشاره به این‌که این بخش نامه توانسته ۴۰ درصد از مشکلات را کاهش دهد،تصریح کرد:‌هنوز هم مشکلاتی در این زمینه وجود دارد که برای پیگیری آن‌ها جلساتی برای دوره دوم هم برگزار خواهد شد و به آن ها رسیدگی می شود.

 

ایسنا

    نظرات