اتمام مسکن مهر تهران در سال‌ ۹۴

اتمام مسکن مهر تهران در سال‌ ۹۴

http://www.bananews.ir/مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از تحویل ۵۰۰ واحد مسکن ویژه تهرانسر تا پایان سال خبر داد و گفت: تا پایان سال ۹۴ پرونده مسکن مهر استان تهران بسته می‌شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irفریبرز واحدی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ۱۱۰۰ واحد مسکن ویژه تهرانسر آماده بهره‌برداری شده است، گفت: تمام متقاضیان که قسط پنجم خود را پرداخت کردند، واحدهایشان را تحویل گرفتند.

وی با اشاره به اینکه ۶۰۰ واحد مسکن ویژه تهرانسر تحویل داده شده است، بیان کرد: از اداره کل استاندارد درخواست کردیم تا آسانسورهای واحدها را بازرسی کند تا پس از تائیدیه‌های فنی، واحدها را تحویل متقاضیان بدهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران افزود: تا پایان خرداد ماه ۵۰۰ واحد دیگر مسکن ویژه تهرانسر تحویل متقاضیان می‌شود.

واحدی در خصوص مسکن مهر استان تهران گفت: در سایت آبشناسان رباط‌کریم، ۹۰ درصد واحدها تحویل شده است و ۱۰ درصد با تعاونی‌ها مشکلاتی داریم که در حال پیگیری از طریق اداره کل تعاون هستیم.

وی با اشاره به اینکه تا پایان امسال پرونده مسکن مهر در شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر بسته می‌شود، بیان کرد: در خصوص واحدهای مسکن مهر پردیس در شورای مسکن استان تهران جلساتی داشتیم که به دنبال این هستیم که در سال ۹۵ این واحدها به اتمام برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران افزود:‌ در شهر جدید پردیس در بخش آب و تامین خدمات زیربنایی با مشکل مواجه هستیم که امیدواریم این مشکلات برطرف شود.

واحدی در خصوص پروژه راهسازی در استان تهران، گفت: پروژه شیوا ـشریف‌آباد به طول ۱۴ کیلومتر به زودی افتتاح رسمی می‌شود، همچنین آزادراه بیرونی تهران هم کلنگ‌زنی آن به زودی با حضور رئیس‌جمهور انجام می‌گیرد.

 

مهر

    نظرات