ترجمه و انتشار کتاب «پیش‌بینی برای ثروت‌آفرینی با املاک و مستغلات؛ استراتژی‌هایی برای عملکرد بهتر در بازار مسکن»

ترجمه و انتشار کتاب «پیش‌بینی برای ثروت‌آفرینی با املاک و مستغلات؛ استراتژی‌هایی برای عملکرد بهتر در بازار مسکن»

http://www.bananews.ir/کتاب «پیش‌بینی برای ثروت‌آفرینی با املاک و مستغلات؛ استراتژی‌هایی برای عملکرد بهتر در بازار مسکن» به همت دکتر مهدی روانشادنیا، عضو هیئت علمی واحد علوم و تحقیقات ترجمه و از سوی انتشارات سیمای دانش منتشر شد.

 

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irروانشادنیا در این خصوص گفت: به عنوان کارشناسی که سال‌ها است پیگیر تحولات مسکن بوده‌ام، یکی از زمینه‌های تحقیقات خود را بر روی مدل‌های آینده پژوهی و ارزیابی سرمایه‌گذاری در بازار مسکن ایران متمرکز کرده‌ام.

عضو هیئت علمی واحد علوم و تحقیقات با بیان این مطلب که در طول مطالعات خود با کتاب‌های زیادی برخورد کردم و کتاب حاضر را از جهت نوع نگاه به موضوع پیش بینی قیمت پسندیدم، ادامه داد: این نوع نگاه می‌تواند، برای عموم مردم و سرمایه گذاران جزء کمکی در تحلیل آینده برای سرمایه‌گذاری در بازار مسکن باشد.

روانشادنیا افزود: این کتاب که در قالب ۵ بخش و ۱۵ فصل تدوین شده است، نگاهی عملگرایانه و تجربی به ابزارهای پیش بینی قیمت و اثر آنها در موفقیت سرمایه گذاران دارد. رویکرد کتاب حاضر به مردم و سرمایه گذاران کمک می‌کند تا از تجارب نویسنده در تحلیل بازار مسکن و ثروت آفرینی از این طریق موفق باشند.

وی با بیان اینکه این کتاب در پی پاسخ به سوالات اساسی برای مردمی است که قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارند، تصریح کرد: اگر سرمایه‌گذاران یاد بگیرند زمان‌هایی که موجب سودهای سرمایه و جریان نقدینگی می‌شوند را مدیریت و محاسبه کنند، می توانند در همه شرایط بازار بازده سریع تری کسب کنند.

روانشادنیا اضافه کرد: این کتاب، منبعی غنی برای استفاده در هر زمانی است که بخواهید یک ملک خاص را در برابر بقیه بازار املاک و چرخه صنعت موجود مقایسه کنید و یا با تکیه بر پیش بینی سود خود را از سرمایه‌گذاری حداکثر کنید.

    نظرات