تامین خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر پردیس از محل تهاتر

تامین خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر پردیس از محل تهاتر

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از افتتاح ۵هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت در شهر پردیس خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم خدمات زیربنایی و روبنایی واحدهای مسکن مهر پردیس از محل تهاتر و مدیریت دارایی‌ها تأمین شود تا این هزینه‌ها به دوش متقاضیان نیفتد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، محسن نریمان در جریان بازدید معاون عمرانی وزیر کشور با اعلام پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی مسکن مهر پردیس گفت: ۸۵ هزار واحد مسکن مهر در پردیس درحال ساخت است که این واحدها بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، در این میان پروژه کوزو با ۳۵ هزار واحد مسکن مهر، پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی را داراست.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهتمام ویژه وزارت راه و شهرسازی و دستگاه‌های خدمات‌رسان برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر پردیس افزود: مهم‌ترین کار ما در حال حاضر فراهم کردن خدمات زیربنایی و روبنایی برای شهر جدید پردیس است که این مهم با همکاری دولت و دستگاه‌های خدمات‌رسان محقق خواهد شد.

نریمان در ادامه اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که خدمات زیربنایی و روبنایی واحدهای مسکن مهر پردیس از محل تهاتر و مدیریت دارایی‌ها تأمین شود تا این هزینه‌ها به دوش متقاضیان نیفتد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خاطر نشان کرد: مشکلات زیادی پیش رو داریم اما پروژه مسکن مهر پردیس و دیگر شهرهای جدید هیچ‌گاه متوقف نشده و تمام تلاش خود را برای تکمیل پروژه‌ها به کار می‌بندیم تا هرچه زودتر متقاضیان در خانه‌های خود با تمامی امکانات شهروندی مستقر شوند.

 

فارس

    نظرات