افزایش قیمت عمده‌ترین مشکل مسکن مهر

افزایش قیمت عمده‌ترین مشکل مسکن مهر

http://www.bananews.ir/عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:در بخش شهرهای جدید پردیس متری ۲میلیون و ۳۰۰تومان افزایش قیمت داریم که یکی از بخش‌هایی است که در آن با مشکل روبه‌رو هستیم و در مابقی شهرها به نتیجه خواهیم رسید.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، علیرضا خسروی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به این موضوع که مسکن مهردر دو بخش شهرهای جدید پردیس، پرند، هشتگرد و کلان شهرها ..ایجاد شده است، افزود: اعم از مشکلات در بخش شهرهای جدید است و مسلما تا ۷ یا ۸ سال دیگر به نتیجه نخواهیم رسید و به علت افزایش قیمت‌ها با بحران مواجه خواهیم شد.

خسروی در ادامه اظهار داشت: در بخش‌های جدید شهرهای جدید پردیس متری ۲ میلیون و ۳۰۰ تومان قیمت داریم که یکی از بخش‌هایی است که در آن با مشکل رو به رو هستیم و در مابقی شهرها نیزبه نتیجه خواهیم رسید.

وی افزود: اشکالات و نواقص مطرح شده در ساختمان‌ها و کمبودها باید از طریق مصوبات قانونی پیگیری شود و شرکت‌ها باید نواقص را بر طرف سازند.

وی در ادامه در خصوص همکاری وزارت نیرو در این خصوص بیان داشت: وزارت نیرو پول انشعابات را از قبل دریافت کرده و دیگر نمی‌تواند افزایش قیمت داشته باشد و باید به تعهدات خود در این رابطه عمل کند.

 

باشگاه خبرنگاران

    نظرات