تاکید وزیر راه و شهرسازی بر اتمام مسکن مهر تا پایان ۹۵/ مهمترین شرط پایان پروژه‌ها/ وضعیت پیشرفت

تاکید وزیر راه و شهرسازی بر اتمام مسکن مهر تا پایان ۹۵/ مهمترین شرط پایان پروژه‌ها/ وضعیت پیشرفت

http://www.bananews.ir/قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اعلام کرد که وزیر راه و شهرسازی بر بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۵ تاکید و اهتمام جدی دارد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، احمد اصغری‌مهرآبادی با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده و هماهنگی‌ها با دستگاه‌های ذیربط وزارت راه و شهرسازی و همچنین تاکید دولت بر تکمیل پرونده مسکن مهر، به طور قطع این پرونده تا پایان سال ۹۵ بسته خواهد شد، افزود: به منظور سرعت بخشیدن به این روند تاکید داریم متقاضیان مسکن مهر به موقع نسبت به تکمیل آورده نقدی‌شان اقدام کنند. 

وی با بیان اینکه با پیش‌برد همین روند در ساخت و ساز پروژه‌های مسکن مهر قطعاَ این وعده عملی خواهد شد، گفت: انتظار می‌رود این هدف مهم با همکاری مردم عملیاتی شود و با پرداخت آورده‌ها در تکمیل و تحویل واحدهای‌شان مشارکت داشته باشند.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بر همکاری وزارت راه و شهرسازی با دستگاه‌های خدمات‌رسان تاکید کرد و افزود: اگر این دستگاه‌ها همکاری مضاعفی در تکمیل خدمات زیربنایی متناسب با پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر داشته باشند، همزمان با تکمیل ساخت و سازها، تحویل واحدها هم عملیاتی خواهد شد.

مهرآبادی افزود: وزیر راه و شهرسازی هم بر بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۵ اهتمام جدی دارد.

گفتنی است، آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر از ابتدای دولت یازدهم تا هفته جاری به شرح جدول ذیل است.

{jathumbnail off} 

وضعیت پیشرفت پروژه‌های مسکن در دولت یازدهم تا هفته جاری

http://www.bananews.ir/

 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 

    نظرات