ترافیک پرحجم در محور چالوس/ جمعه پرترافیکی در چهار محور شمالی خواهیم داشت

ترافیک پرحجم در محور چالوس/ جمعه پرترافیکی در چهار محور شمالی خواهیم داشت

http://www.bananews.ir/مسئول عملیات سالن مرکز مدیریت راه‌های کشورگفت:قطعا روز جمعه ۲۳ مرداد ترافیک سنگین را در ۴ محور شمالی کشور به سمت تهران شاهد خواهیم بود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، یاسر خالدی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: هم اکنون فقط در محور چالوس تردد پرحجم خودروها را شاهد هستیم البته ترددها از ساعت ۱۵ امروز به بعد در محورهای آزادراه تهران-کرج٬ آزادراه کرج-قزوین٬ چالوس٬ هراز و فیروزکوه روندی رو به تزاید خواهد داشت که به ترافیک سنگین می‌انجامد.

وی افزود: امروز در آزادراه تهران-قم نیز حجم تردد خودروها زیاد پیش‌بینی می‌شود اما مسیر ظرفیت لازم را دارد بنابراین ترافیک سنگین اتفاق نمی‌افتد. در سایر محورهای مواصلاتی ترافیک عادی و روان خواهد بود.

مسئول عملیات سالن مرکز مدیریت راه‌های کشور یادآور شد: از آنجاکه سفرها به مناطق شمالی کشور از بعد از ظهر دوشنبه ۱۹ مرداد آغاز شد و همچنان ادامه دارد قطعا روز جمعه ۲۳ مرداد ترافیک سنگین را در ۴ محور شمالی کشور به سمت تهران شاهد خواهیم بود.

خالدی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی روز جمعه در محور چالوس اظهار کرد: تردد خودروها از ساعت ۱۴ جمعه از کرج تا مرزن‌آباد ممنوع می‌شود و از ساعت ۱۸ همان روز تا ۲ بامداد روز شنبه از ۱۵ کیلومتری مرزن‌آباد تا کرج مسیر یکطرفه می‌شود.

 

باشگاه خبرنگاران

    نظرات