تکمیل مسکن ویژه تهرانسر تا اواخر مهر

تکمیل مسکن ویژه تهرانسر تا اواخر مهر

http://www.bananews.ir/مدیرعامل سازمان زمین و مسکن از پایان پروژه مسکن ویژه تهرانسر تا اواخر مهرماه خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، سید محمد پژمان اظهار کرد: آخرین واحدهای مسکن ویژه تهرانسر را تا اواخر مهرماه و اوایل آبان ماه تحویل متقاضیان خواهیم داد.

وی درباره اخباری مبنی بر وجود نواقص فنی در برخی واحدهای تحویل شده مسکن ویژه گفت: تمام واحدهای تحویل داده شده از دید ما کامل هستند. به هر حال ممکن است در شروع استفاده نواقص جزئی وجود داشته باشد که تا زمان شروع بهره‌برداری خودش را نشان نمی‌دهد و پس از استقرار، نواقص رفع می‌شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که واقعا تلاش شده واحدها با بهترین کیفیت تحویل داده شود، گفت: بحمدالله تا حدودی به تعهداتمان درخصوص وعده‌های زمانی عمل کردیم که امیدواریم به‌موقع کار تمام شود و واحدها را تحویل دهیم.

بنابراین گزارش از کل تعداد ۲۳۱۰ واحد مسکن ویژه، ۵۷۰ واحد آن ۷ دی ماه سال گذشته آماده شد، ۵۴۰ واحد نیز تا پایان سال ۹۳ تکمیل شد، روز ۸ شهریور سال جاری هم شاهد افتتاح ۵۰۰ واحد دیگر از مسکن ویژه تهرانسر بودیم که ۷۰۰ واحد آن باقی مانده است.

پیش از این مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران درباره قیمت تمام شده واحدهای مسکن ویژه تهرانسر گفت: قیمت‌ها بین ۲۳۱ تا ۲۷۶ میلیون تومان متغیر است. ۱۲۵ میلیون تومان پیش پرداخت و مابقی طی اقساط ۱۰ ساله با کارمزد ۴ درصد دریافت می‌شود.

 

ایسنا

    نظرات