صندوق پس‌انداز مسکن یکم بهترین راه رونق مسکن بدون تورم/ تهیه طرح صندوق مسکن یکم ۶ ماه زمان برد

صندوق پس‌انداز مسکن یکم بهترین راه رونق مسکن بدون تورم/ تهیه طرح صندوق مسکن یکم ۶ ماه زمان برد

http://www.bananews.ir/بانک مسکن به‌عنوان یک بانک توسعه‌ای و تخصصی فعالیت می‌کند و بیشترین پرتفوی تسهیلاتی شبکه بانکی کشور را دارا‌ست.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، سلمان داشاد در نشست مشترک مدیران بانک مسکن در استان زنجان با جمعی از انبوه‌سازان و فعالان بخش مسکن استان که به منظور بررسی و تبادل نظر در راستای دستیابی به راهکارهای تسهیل امور مرتبط با پروژه‌های ساختمانی و ارائه خدمات بانکی مطلوب به آنان برگزار شد، گفت: بانک مسکن به‌عنوان یک بانک توسعه‌ای و تخصصی فعالیت می‌کند و بیشترین پرتفوی تسهیلاتی شبکه بانکی کشور را دارا‌ست.

مدیر بانک مسکن استان زنجان با اعلام آمادگی آمادگی این بانک به منظور ارائه انواع خدمات بانکی ویژه برای رونق بخش مسکن اظهار کرد: بخش مسکن به‌عنوان پیش‌ران توسعه اقتصادی کشور بوده که در ‌صورت خروج بخش مسکن از رکود و رونق آن قطعا سایر بخش‌ها از‌ جمله صنایع وابسته و غیر وابسته به بخش مسکن نیز رونق خواهد یافت‌.

وی خاطرنشان کرد: بانک مسکن در راستای کمک به این موضوع با کار کارشناسی به مدت شش ماه اقدام به تهیه طرح‌هایی از‌جمله صندوق پس‌انداز یکم کرده است.

مدیر بانک مسکن در استان زنجان با تأکید بر اینکه فعالیت اصلی بانک در بخش مسکن است، تأکید کرد: اجرای موفقیت‌آمیز طرح صندوق پس‌انداز یکم موجب خانه‌دار شدن اقشار متوسط جامعه و نیز فروش واحدهای ساخته‌شده در این استان، احداث واحد‌های جدید و در‌نتیجه رونق بخش ساخت‌و‌ساز می‌شود.

وی افزود‌: صندوق پس‌انداز مسکن یکم بهترین طرح برای رونق بخش مسکن و مقابله با افراد فرصت‌طلب و سودجو است که بدون افزایش تورم، بخش مسکن را از رکود خارج می‌کند‌.

 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

    نظرات