نمایش فعالیت‌های زیست‌محیطی ایلام در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی

نمایش فعالیت‌های زیست‌محیطی ایلام در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی

http://www.bananews.ir/مدیرکل محیط‌زیست ایلام، نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست را بستری مناسب برای مشارکت مردم هم‌چنین بخش صنعت در حفاظت از محیط‌ زیست برشمرد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، «مازیار سلیمان‌نژاد» در خصوص اهداف برگزاری نشست هماهنگی پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست اظهار کرد: پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌ زیست از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ اسفندماه با شعار «اقتصاد سبز عصر پساتحریم» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و با حضور صنایع، شرکت‌های داخلی و خارجی، ادارات کل حفاظت محیط‌زیست و تشکل‌های مردم‌نهاد محیط زیستی برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را بستری مناسب برای مشارکت مردم و همچنین بخش صنعت در حفاظت از محیط‌ زیست دانست.

سلیمان‌نژاد خاطرنشان کرد: معرفی انرژی‌های نو و تجدیدپذیر و صنایع سبز، ارائه دستاوردها و فعالیت‌های واحدهای صنعتی، تولیدی و مراکز خدماتی در راستای حفظ محیط‌زیست و توسعه‌ی پایدار در سطوح ملی و استانی از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مدیرکل محیط‌ زیست ایلام حضور صنایع مهم استان در این نمایشگاه و ارائه فعالیت‌های محیط زیستی را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: باید از پتانسیل نمایشگاه جهت ارائه معرفی دستاوردهای صنایع در حوزه حفاظت از محیط‌ زیست و همچنین تبادل‌نظر با صاحبان صنایع در خصوص راهکارهای کنترل آلودگی استفاده کرد.

 

ایسنا

    نظرات