تکذیب دریافت مبلغ اضافه از متقاضیان مسکن مهر پردیس

تکذیب دریافت مبلغ اضافه از متقاضیان مسکن مهر پردیس

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، دریافت هرگونه مبلغی برای امور زیربنایی مسکن مهر پردیس را تکذیب کرد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، محسن نریمان اظهار کرد: شرکت عمران شهرهای جدید هیچ دخالتی در برداشت از حساب متقاضیان مسکن مهر ندارد بلکه تنها به عنوان رابط بین بانک مسکن و پیمانکار عمل می‌کند.

نریمان تاکید کرد: شرکت عمران شهرهای جدید به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی از حساب متقاضیان مبلغی را برداشت نخواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اعتراضاتی به برداشت از حساب متقاضیان برای امور زیربنایی مسکن مهر پردیس گفت: چنین اعتراضاتی دیده نشده است.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید با بیان اینکه در گذشته از حساب متقاضیان برای کمک به ساخت زیربنا در مسکن مهر به صورت مشارکتی برداشت می شد، گفت: در همان زمان نیز متقاضیان از این برداشت مطلع بودند و اینگونه نبوده که شرکت عمران شهرهای جدید بدون اطلاع آنها از حسابشان برداشت کند.

وی همچنین یکی از انگیزه های شرکت عمران شهرهای جدید در همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری که اخیرا برگزار شد را استفاده از سرمایه گذاری خارجی برای پیشبرد طرح های این شرکت عنوان کرد.

نریمان در این خصوص به تقاضاهای سرمایه گذاری خارجی که در دست بررسی قرار دارد در شهرهایی همچون تیس، جاسک، پارس، پارسیان و شهرهای جدید اطراف خلیج فارس و عسلویه اشاره کرد.

 

ایسنا

    نظرات