آپارتمان‌های ۵۰ متری کجای پایتخت هستند؟ + قیمت

آپارتمان‌های ۵۰ متری کجای پایتخت هستند؟ + قیمت

http://www.bananews.ir/گزارش میدانی از آپارتمان‌های ۵۰ متری نوساز فروخته شده در شهر تهران نشان می‌دهد این واحدها بیشتر در محله‌های دامپزشکی، زنجان، بریانک، سلسبیل، هفت چنار و تیموری قرار دارند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)، بررسی تراکم آپارتمان‌های ۵۰ متری فروخته شده از تیرماه سال جاری تا کنون در یکی از سامانه‌های فروش خانه در شهر تهران نشان می‌دهد اغلب واحدهای فروخته شده در محله‌های دامپزشکی، کارون، زنجان، بریانک، سلسبیل، هفت چنار و تیموری در منطقه ۱۰ قرار دارند. این منطقه با ۲۷ مورد فروش خانه‌های ۵۰ متری نوساز مقام اول را در بین سایر مناطق تهران در اختیار دارد.

جدول زیر قیمت برخی واحدهای ۵۰ متری نوساز را در محله‌های مختلف پایتخت نشان می‌دهد:

{jathumbnail off}

http://www.bananews.ir/

بنابراین گزارش، پس از منطقه ۱۰، منطقه ۹ با ۱۰ مورد، منطقه ۱۴ با ۹ مورد، منطقه ۱۱ با ۸ مورد، منطقه ۸ با ۷ مورد، مناطق ۱۵ و ۱۷ هرکدام با ۶ مورد، منطقه ۷ با ۴ مورد، مناطق ۵، ۱۲ و ۱۶ هرکدام با ۳ مورد، مناطق ۲، ۴، ۱۳ و ۱۸ هرکدام با ۲ مورد، مناطق یک، ۳ و ۲۱ هرکدام با یک مورد فروش در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

هم‌چنین در مناطق ۶، ۱۹، ۲۰ و ۲۲ هیچ واحد ۵۰ متری نوسازی از ابتدای سال تاکنون در این سامانه فروخته نشده است.

در این بررسی کمترین قیمت مربوط به واحدی ۵۰ متری در محله غار با ۱۰۰ میلیون و بیشترین آن مربوط به محله چالهرز در شریعتی با ۳۶۶ میلیون تومان است.

 

ایسنا

    نظرات