برخورد قاطع محیط زیست با متخلفین ضایعات سوزی

برخورد قاطع محیط زیست با متخلفین ضایعات سوزی

http://www.bananews.ir/سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از تشدید گشت‌های شبانه به منظور برخورد با متخلفین ضایعات سوزی در شهرستان خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ رضا شایسته گفت: موضوع ضایعات سوزی و سوزاندن روکش سیم های کابل یکی از معضلات زیست محیطی شهرستان بهارستان می باشد که همواره شاهد شکوائیه های متعدد مردمی در این ارتباط می باشیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه متخلفین ضایعات سوزی به صورت پراکنده در بخش های مختلف شهرستان در ساعات غیر اداری و بویژه هنگام شب اقدام به آتش زدن ضایعات و سیم سوزی می نمایند، اظهارکرد: به منظور مقابله با متخلفین زیست محیطی در شهرستان ، گشت و نظارت شبانه روزی از سوی اداره حفاظت محیط زیست بهارستان با جدیت انجام می شود که در همین راستا هفته گذشته یک فرد متخلف از قانون مدیریت پسماند به دلیل سوزاندن سیم های ضایعات درحاشیه اتوبان تهران – ساوه به مراجع قضایی معرفی شد.

بر اساس گزارش سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران(سامات)، شایسته در پایان خاطر نشان کرد :ساماندهی معضلات ضایعات سوزی در شهرستان بهارستان به دلیل عدم استقرار مشخص و پراکندگی متخلفین در بخش های مختلف شهرستان ، مستلزم همکاری و هماهنگی و جدیت کلیه دستگاه های ذیربط از جمله بخشداریها ، دهیاریها و شهرداریها است.

 

ایسنا

    نظرات