گذر از چالش مسکن مهر نیازمند همکاری تمام دستگاه های مسئول است

گذر از چالش مسکن مهر نیازمند همکاری تمام دستگاه های مسئول است

http://www.bananews.ir/استاندار هرمزگان با بیان اینکه مشکلات مسکن مهر، مشکلی ملی است، گفت: این مشکلات تنها در هرمزگان وجود ندارد و و گذر از چالش مسکن مهر نیازمند همکاری تمام دستگاه های مسئول است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ جاسم جادری در نشست شورای مسکن هرمزگان با اشاره به کمبود اعتبارات برای رفع مشکلات مسکن مهر اظهار داشت: با این وجود، تلاش های بسیار خوبی در استان به ویژه در شهرک ۳۵ هزار واحدی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس صورت گرفته که از جمله آن راه اندازی دو مدرسه در این شهرک است.

وی با بیان اینکه تا دهه فجر امسال دو مدرسه دیگر نیز در این شهرک راه اندازی می شود، خاطرنشان کرد: اما نیاز این شهرک وجود ۳۶ مدرسه است که امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم این نیاز در آینده ای نزدیک برطرف شود.

جادری تصریح کرد: در این شهرک به دلیل اینکه بیش از ۳۵ هزار واحد مسکن مهر در یک جا تجمیع شده علاوه بر مشکلات زیرساختی ممکن است با مشکلات اجتماعی و حتی امنیتی مواجه شویم که باید برای تمام این موارد چاره اندیشی شود.

جادری با تاکید بر تخصیص منابع اعتباری برای ایجاد زیرساخت های آب، برق و فاضلاب مسکن مهر در هرمزگان، گفت: باید بخشی از اعتبارات برای خدمات زیربنایی و بخشی دیگر برای خدمات روبنایی در مسکن مهر اختصاص یابد اما اولویت ما آب و فاضلاب، برق و ایجاد مدرسه برای واحدهای مسکن مهر است.

استاندار هرمزگان بیان داشت: تامین آب و برق برای واحدهای مسکن مهر حیاتی است و امیدوارم بتوانیم با تخصیص اعتبارات، تا پایان خرداد ماه ۹۵ آب و برق بیشتر واحدهای مسکن مهر در هرمزگان را تامین کنیم.

 

ایرنا

    نظرات