تحویل تعدادی از واحدهای مسکن مهر کیسون پرند

تحویل تعدادی از واحدهای مسکن مهر کیسون پرند

http://www.bananews.ir/پس از کش و قوس‌های فراوان به دلیل تاخیر در واگذاری پروژه مسکن مهر کیسون شهر جدید پرند، تعداد ۱۲ بلوک از زون ۵ این پروژه تکمیل و آماده تحویل شد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir شرکت عمران شهر جدید پرند در دو اطلاعیه جداگانه از آماده بودن برخی از واحدهای مسکن مهر کیسون خبر داد و از متقاضیان خواست هرچه سریعتر اقدامات لازم برای تحویل قطعی واحدها را انجام دهند.

متن کامل دو اطلاعیه به شرح زیر است:

متقاضیان پروژه کیسون (زون ۵)

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند به اطلاع متقاضیان محترم پروژه کیسون (زون ۵) می‌رساند، با عنایت به آماده بودن بلوک‌های ۱۹ تا ۳۰ این پروژه، لازم است ظرف ۲۰ روز کاری نسبت به انجام امور اداری و تکمیل سهم آورده خود جهت تحویل قطعی واحد به کارگزاری مسکن مهر (سالن ۳) مراجعه کنند.

شایان ذکر است در غیر اینصورت هرگونه مسئولیتی ناشی از عدم مراجعه و تکمیل سهم آورده برعهده متقاضیان مورد نظرخواهد بود.

متقاضیان پروژه کیسون (زون ۴ - زون ۵)

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند به اطلاع متقاضیان محترم پروژه کیسون زون ۴ و بلوک‌های ۳۱ تا ۴۲ زون ۵ که تاکنون نسبت به تحویل قطعی واحدهای خود اقدامی صورت نداده‌اند میرساند، نظر به آماده بودن واحدهای این پروژه و اطلاع‌رسانی‌های مکرر از طریق پیامک، لازم است حداکثر ظرف ۱۰ روز کاری نسبت به انجام مراحل اداری درخصوص تحویل قطعی واحد اقدام فرمایند.

بدیهی است در صورت عدم مراجعه برابر تبصره ۳ ماده ۴ قرارداد، نسبت به جابه‌جایی واحدهای متقاضیان مذکور با متقاضیانی که سهم آورده و مراحل اداری خود را تکمیل کرده‌اند، اقدام خواهد گردید ولیکن حق و حقوق تمامی متقاضیان نزد شرکت عمران محفوظ خواهد ماند.

بنابراین گزارش، پروژه مسکن مهر کیسون شهر پرند که خرداد سال ۱۳۹۲ با حضور رییس جمهور وقت افتتاح شد باید تا پایان مهر جاری به متقاضیان واگذار می‌شد اما تا آن مهرماه ۱۳۹۲ خدمات زیربنایی آن از جمله تامین آب و گاز انجام نشده بود که اعتراض تعدادی از متقاضیان را در پی داشت.

 

ایسنا

    نظرات