فروش ویژه ۴۰۰مجتمع مسکونی در تهران

فروش ویژه ۴۰۰مجتمع مسکونی در تهران

http://www.bananews.ir/رئیس اتحادیه املاک استان تهران گفت: انبوه‌سازان اعلام آمادگی کرده‌اند که ۴۰۰ مجتمع مسکونی یک تا ۱۰۰ واحدی را در تهران با تخفیف و به صورت اقساطی برای فروش ویژه ارائه دهند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir حسام عقبایی با اشاره به اینکه یکی از عوامل ناپایداری اقتصادی عدم گردش مالی در کشور است، تاکید کرد: عمده تولیدکنندگان ساختمان به دلیل نبود مشتری دچار رکود شده‌اند، از این رو تسهیلات ویژه‌ای را برای این بخش در نظر گرفته‌ایم.

وی با بیان این که این تسهیلات در دوبخش برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: یکی تسهیلاتی است که توسط سازندگان در اختیار خریداران با حفظ منافع خریدار قرار می‌گیرد و در بخش دیگر نیز در حال رایزنی با بانک های عامل برای ارائه تسهیلات ویژه هستیم.

او همچنین با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات، مهمترین هدف از برگزاری آن را توجه به بازار مسکن در شرایط رکود و شرایط اقتصادی کشور اعلام کرد و گفت: تبیین اهمیت موضوع مسکن و جایگاه نخست آن در رشد، رکود و توسعه اقتصادی کشور، معرفی پهنه وسیع جذب سرمایه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مسکن و مستغلات در داخل کشور، جذب و هدایت سرمایه‌های داخلی و خارجی، معرفی توانمندی انبوه‌سازان و شرکت‌های بزرگ فعال در صنعت ساختمان، کمک به شفاف‌سازی گردش کار و عملکردهای مورد استفاده در بازار ساخت و ساز، ایجاد توازن و پایداری در قیمت ها و کمک به کنترل نرخ املاک و مستغلات کشور، معرفی روش‌های صنعتی سازی و توانمندی آن در ارتقای کیفیت، افزایش سرعت و کاهش هزینه تمام شده، معرفی ابزار و روش‌های نوین فروش در بخش املاک و مستغلات نیز از اولویت‌های برگزاری نمایشگاه است.

عقبایی گفت: در این نمایشگاه مالکان و مدیران پروژه‌های سرمایه‌گذاری با معرفی بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در املاک شرایطی برای عرضه‌ مطلوب املاک با امکان ارزیابی و مقایسه‌ی بهتر را فراهم می‌کنند.

وی با اشاره به حضور خارجی ها در نمایشگاه امسال گفت: این نمایشگاه امسال با همکاری اتحادیه کشوری مشاوران املاک و مجموعه بانیان امید کار خود را آغاز خواهد کرد، به طوری که نمایندگانی از کشور های امارات متحده عربی، ترکیه، چین و ... نیز مشارکت فعال خواهند داشت و آخرین توانمندی خود را در معرض نمایش قرار خواهند داد.

سومین نمایشگاه املاک و مستغلات از چهارم تا هفتم اسفند ۱۳۹۴ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

 

ایسنا

    نظرات