حرکت کارناوال تاکسیرانان منضبط در مرکز شهر تهران؛ سه شنبه روز هوای پاک

حرکت کارناوال تاکسیرانان منضبط در مرکز شهر تهران؛ سه شنبه روز هوای پاک

http://www.bananews.ir/کارناوال تاکسی های منضبط شهر تهران همزمان با ۲۹ دی ماه روز هوای پاک با هدف حمایت از کمپین آسمان آبی ، زمین پاک از میدان انقلاب در منطقه ۱۱ به سمت خیابان کارگر جنوبی به حرکت در می آید.

 

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ به گفته سجاد زارع صفت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ تهران، در راستای اجرای برنامه های فرهنگی "کمپین آسمان آبی ، زمین پاک " با هدف توجه به حرکت بین خط سفید، آموزش فرهنگ استفاده از وسائل حمل و نقل و عمومی و کاهش آلودگی هوا، کارناوال تاکسیرانی با حضور تعدادی از تاکسی رانان این منطقه در روز ٢٩ دی ماه در بخش مرکزی شهر تهران حرکت می کنند.

زارع صفت با بیان این که بالا بردن سطح آگاهی شهروندان برای استفاده از وسائل حمل و نقل و عمومی را با جدیت دنبال می‌کنیم، افزود: این برنامه با مشارکت اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه ۳ این منطقه و دانش آموزان مقطع راهنمایی برگزار می‌شود و طی آن رانندگان تاکسی با هدف جلب توجه عموم شهروندان به خطوط سفید؛ حرکت خود را در ۲ لاین از پایانه کاوه آغاز و با ادامه مسیر به سمت میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، میدان حر، میدان پاستور، میدان قزوین وخیابان قزوین در محل شهرداری منطقه ۱۱ توقف خواهند نمود.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۱ خاطر نشان کرد که در این برنامه هر یک دانش آموزان در یک تاکسی سوار شده و با این اقدام از دانش آموزان و خانواده ها درخواست می کنند که آن ها نیز از وسایل حمل و نقل عمومی برای رفتن به مدرسه و محل کار خود استفاده کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، در پایان برنامه از سوی شهرداری منطقه ۱۱ تهران به رانندگان کارناوال تاکسی‌های منضبط شهر تهران هدایایی اهدا می شود.

این برنامه روز سه شنبه ۲۹ دی ماه ساعت ۱۰ صبح با حضور ۲۰ تاکسی زرد و سبز از پایانه کاوه واقع در میدان انقلاب ابتدای خیابان آزادی آغاز خواهد شد.

 

ایسنا

    نظرات