اجرای عملیات گازرسانی در سایت مسکن مهر شهر جدید اندیشه

اجرای عملیات گازرسانی در سایت مسکن مهر شهر جدید اندیشه

http://www.bananews.ir/با پیگیری‌های مجدانه شرکت عمران شهر جدید اندیشه و همچنین همکاری شرکت گاز استان تهران عملیات گازرسانی در سایت مسکن مهر این شهر انجام و در برخی از بلوک‌ها نیز به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛  به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید اندیشه، از پروژه­‌های مسکن مهر شهرجدید اندیشه کنتورهای گاز پروژه ۱۰۰ واحدی و پروژه ۳۲۰ واحدی وهاب ابنیه پاسارگاد در آذرماه سالجاری نصب شدند. همچنین نصب کنتورهای گاز پروژه­‌های ۱۶۰ واحدی ایلیاسازه پارت و ۸۶۸ واحدی مسکن مهر شهرجدید اندیشه که طبق برنامه زمانبندی شرکت گازسال ۹۵ اجرایی می‌شد، با پیگیری­‌های مداوم انجام شده از سوی شرکت عمران شهرجدید اندیشه و جلسات مستمر نیز به زودی آغاز می‌شود.

در ادامه دفتر نظام مهندسی و اداره گاز شهرجدید اندیشه به اطلاع متقاضیان محترم می‌رساند:

عملیات گاز رسانی به هر یک از پروژه­‌های مسکن مهر این شهر جهت دریافت کنتورهای مجزا به ازای هر واحد، در ۴ مرحله کلی ذیل و با بیش از ۵۰ ریزمرحله اجرائی ـ عملیاتی (در مورد هر پروژه) صورت پذیرفته است.

۱. واگذاری زمین به شرکت گاز استان تهران جهت احداث ایستگاه­‌های تقویت شبکه و تقلیل فشار در فازهای ۴ و ۵ شهر اندیشه به همراه اجرای خطوط تزریق به ایستگاه.

۲. اجرای خطوط خارجی از ایستگاه و یا انشعاب‌گیری از خطوط لوله مناسب و متناسب موجود در سطح شهر تا ورودی پروژه

۳. اجرای خطوط فشار قوی از ورودی پروژه تا ورودی هر بلوک و نصب علمک­های مربوطه در هر سایت پروژه

۴. اجرای لوله‌کشی فشار ضعیف درون واحدها و رایزرها و کلکتورهای مربوطه

هم اکنون گاز در علمک پروژه‌ها موجود بوده و پرونده‌های گاز مربوط به بلوک­‌ها پس از تایید ناظر لوله‌کشی گاز طبیعی، جهت تشکیل پرونده به نظام مهندسی و سپس به شرکت گاز شهرجدید اندیشه جهت تشکیل پرونده مجزا در حال ارجاع است که با عنایت به قرار داشتن در فصل سرما، جلسات مستمر با دفتر نظام مهندسی و اداره گاز شهرجدید اندیشه برگزار و با همراهی پرسنل محترم آنها، به زودی متقاضیان محترم پروژه­‌های ۱۶۰ واحدی و ۸۶۸ واحدی مسکن مهر نیز از کنتور گاز بهره­‌مند می‌شوند.

    نظرات