الزام نوسازی ساختمان ۵۰ساله دانشگاه الزهرا(س)

الزام نوسازی ساختمان ۵۰ساله دانشگاه الزهرا(س)

http://www.bananews.ir/رییس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران از تلاش برای نوسازی و بهسازی ساختمان های دانشگاه الزهرا (س) خبرداد و گفت: تفاهم نامه سه جانبه ساخت مجموعه فرهنگی- ورزشی دانشگاه الزهرا به زودی امضاء می شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ معصومه آباد با اشاره به بازدید از دانشگاه الزهرا(س) واقع در ده ونک افزود: احداث مجموعه فرهنگی- ورزشی دانشگاه الزهرا(س) از جمله نیازهای این دانشگاه است که با همکاری بخش خصوصی، مدیریت دانشگاه و شهرداری منطقه سه محقق می شود.

وی خاطر نشان کرد: طرح احداث مجموعه فرهنگی و ورزشی از سال ها قبل در مدیریت دانشگاه مطرح بوده اما به دلایل مختلف از جمله کمبود اعتبار اجرایی نشده است.

وی با تاکید بر اینکه بخش خصوصی آماده همکاری در احداث این مجموعه فرهنگی و ورزشی است، افزود: بخش خصوصی تامین منابع مالی و مدیریت شهری نقش تسهیل گری در احداث مجموعه ورزشی را برعهده خواهند داشت.

وی با بیان اینکه این دانشگاه تنها دانشگاه تک جنسیتی در کشور است گفت: این دانشگاه با داشتن بیش از ده هزار دانشجوی خانم نیازمند افزایش امکانات ورزشی و فرهنگی است.

آباد با اشاره به برخی مشکلات موجود در این دانشگاه یادآور شد: ساختمان های دانشگاه الزهرا با قدمت ۵۰ساله نیز نیازمند نوسازی و بهسازی است که با تکمیل طرح تفصیلی دانشگاه این امر محقق می شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه اظهار کرد: طرح تفصیلی دانشگاه از سالهای قبل تهیه شده و نیازمند بروز رسانی است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه سه با حضور در دانشگاه الزهرا(س) با رئیس دانشگاه دیدار و در جریان مشکلات این دانشگاه قرار گرفتند.

 

ایسنا

    نظرات