پیشرفت مسکن مهر ۳ شهر جدید هم منفی شد

پیشرفت مسکن مهر ۳ شهر جدید هم منفی شد

http://www.bananews.ir/در حالی پیشرفت شماری از پروژه‌های مسکن مهر در بازه زمانی دی ۹۲ تا بهمن ماه امسال منفی شده بود که یکبار دیگر و به فاصله تنها ۵ روز پیشرفت واحدهای مسکن مهر سه شهر جدید پردیس، پرند و اندیشه منفی شد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir در گزارش دوم بهمن امسال وزارت راه و شهرسازی با محور "جدیدترین وضعیت پروژه‌های مسکن مهر ۱۹ شهر جدید کشور" پیشرفت فیزیکی مسکن مهر شهرهای پردیس، پرند و اندیشه به ترتیب ۷۲٫۱۸ درصد، ۹۰٫۰۶ و ۹۵ درصد اعلام شد.

بر این اساس سهمیه شهر پردیس ۸۹ هزار و ۴۵۶ واحد بوده که عملکرد قرارداد این شهر ۸۷ هزار و ۴۲۷ واحد عنوان شده بود. سهمه پرند و اندیشه نیز به ترتیب ۹۴ هزار و ۸۳۰ واحد و ۵ هزار و ۷۴۷ واحد اعلام شده بود.

این در حالی است که این وزارتخانه امروز آماری را به نقل از قائم مقام وزیر راه و شهرسازی منتشر کرده که مانند آمار پنج روز پیش جالب و البته تامل‌برانگیز است. ماجرا از این قرار است که در این آمار میزان پیشرفت فیزیکی مسکن مهر سه شهری که در سطر بالا به آنها اشاره شد طی حدود ۱۲۰ ساعت پسرفت داشته و منفی شده است.

اگر تناقض عددی سهمیه مسکن مهر این شهرهای را در گزارش جدید فاکتور گرفته و از آن بگذریم مطابق این آمار پیشرفت واحدهای مسکن مهر هر کدام از شهرهای پردیس، پرند و اندیشه بیش از یک درصد رشد منفی داشته است.

بر این اساس پیشرفت فیزیکی مسکن مهر شهرهای جدید پردیس، پرند و اندیشه به ترتیب ۶۹ درصد، ۸۹ و ۹۴ درصد اعلام شده که حاکی از کاهش ۳٫۱۸ درصدی برای پردیس، ۱٫۰۶ درصدی برای پرند و یک درصدی برای اندیشه است.

 

تسنیم

    نظرات