مجله مکانیک سازه ها و شاره ها

مجله مکانیک سازه ها و شاره ها

http://www.bananews.ir/بنانیوز-مجله مکانیک سازه ها و شاره ها آمادگی انتشار مقالات تخصصی در کلیه زمینه های مهندسی مکانیک و مباحث میان رشته ای مرتبط با این شاخه علمی را دارا است.

 

لذا از کلیه اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و فعالین صنعت دعوت می شود که حاصل تحقیقات جدید، پژوهش های بنیادین و ایده های نو خود را جهت انتشار به این نشریه ارسال نمایند.

شایان ذکر است که این مجله دارای رویکرد یکسان در دعوت از تحقیقات دارای جنبه عددی، تحلیلی و آزمایشگاهی است. همچنین امکان انتشار مقالات جدید در زمینه روشهای عددی و تحلیلی (شامل هر دو دیدگاه معین و تصادفی) در مهندسی مکانیک فراهم شده است. در پایان خاطر نشان می شود که سیاست اصلی این مجله بر تسریع فرآیند داوری و تعیین تکلیف مقالات در حداقل زمان ممکن استوار شده است.

این مجله در حوزه های زیر مقاله می پذیرد:

آئرودینامیک،آزمون غیرمخرب،آسایش حرارتی،ابزار دقیق،اتوماسیون،احتراق،ارتعاشات،الاستیسیته و پلاستیسیته،انتقال حرارت و جرم،انرژی خورشیدی و تشعشع،انرژی در ساختمان،بیومکانیک،تاسیسات و تهویه مطبوع،تحلیل تنش،ترمودینامیک،تولید صنعتی،جریان آشفته،جریان تراکم پذیر،جریان دو و چندفازی،جریان صوتی،جوشکاری،خزش، خستگی و شکست،دینامیک سیالات محاسباتی،دینامیک گازها،دینامیک، سینماتیک و مکانیزمها،و....

علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به پایگاه اطلاع رسانی مجله مراجعه و یا با دبیرخانه آن ارتباط برقرار نمایند.

 

[اطلاعات کامل ِژورنال]

    نظرات