جزییات محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته/ کرج–تهران همچنان پرترافیک‌ترین جاده

جزییات محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته/ کرج–تهران همچنان پرترافیک‌ترین جاده

http://www.bananews.ir/وزارت راه و شهرسازی جزییات محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در جاده‌های برون‌شهری کشور در آخر هفته جاری را اعلام کرد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ براساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، تردد موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت ۲۴ روز جمعه در محورهای کرج – چالوس – هراز – فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۳ روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۳ روز جمعه از ۱۵ کیلومتری مرزن‌آباد به سمت کرج نیز یک طرفه خواهد بود.

خودروهای سنگین نیز در آخر هفته محدودیت‌هایی خواهند داشت که براساس آن کلیه وسائل نقلیه سنگین به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی اجازه تردد در محورهای کندوان و هراز را نخواهند داشت.

همچنین در محور فیروزکوه نیز خودروهای سنگین از ساعت هشت صبح تا ۲۴ شب روز جمعه از تهران به قائمشهر و برعکس اجازه تردد ندارند.

همچنین مسائل جوی همچنان تردد در برخی جاده‌های برون‌شهری کشور را متوقف کرده است که براساس آن محورهای پونل به خلخال، شمشک به دیزین، سروآباد به پاوه، گنج‌نامه و تویسرکان و سی سخت به بیده تا اطلاع ثانوی مسدود خواهند بود.

همچنین در آخر این هفته آزاد‌راه‌های تهران به قم، کرج – هشتگرد و آزاد‌راه تهران – کرج به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای محدودیت‌هایی در تردد خواهند داشت.

همچنین وزارت راه و شهرسازی آخرین آمار از تردد در ۲۴ ساعت گذشته در جاده‌های برون‌شهری کشور را اعلام کرده که براین اساس آزاد‌راه کرج به تهران با ثبت ۱۲۴ هزار تردد در طول شبانه‌روز گذشته پرترافیک‌ترین جاده بوده و پس از آن نیز جاده‌های کرج – قزوین، قزوین – کرج، تهران – کرج و تهران – پاکدشت قرار داشته‌اند.

 

ایسنا

    نظرات