آخوندی:مسکن مهر پردیس بسازوبفروش گسترده دولتی است

آخوندی:مسکن مهر پردیس بسازوبفروش گسترده دولتی است

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه مسکن مهر پردیس بسازوبفروش گسترده دولتی است، گفت: اگر متقاضیان مسکن مهر پردیس ۱۱ میلیون تعیین شده را که زمان آن تا پایان دی ماه اعلام شد ، پرداخت نکنند، طبق قرارداد با این افراد برخورد می‌شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir عباس آخوندی گفت: از ۲میلیون و ۲۰۰ هزار مسکن مهر بیش از ۱٫۶ میلیون واحد واگذار شده است. ۶۰۰ هزار واحد مسکونی باقی مانده که میانگین پیشرفت واحدهای باقی‌مانده نیز بالای ۸۷ درصد است.

آخوندی در بیان علت دریافت دوباره ۱۱ میلیون تومان در دی سال جاری از متقاضیان ثبت‌نام شده مسکن مهر پردیس گفت: در پردیس اساسا استاندارد کاری که اعلام کردند اگرچه ۷۰ متر است اما عمدتا واحدهای مسکونی ۱۰۰ متر به بالا هستند که در آنجا ساخته شد و معتقدم مسکن مهر پردیس عمدتا بساز و بفروش گسترده دولتی است.

وی با اشاره به اتمام عمده مسکن مهر در پایان سال ۹۴ به افتتاح‌های پیش‌رو اشاره کرد و افزود: برخی از شهرها همچون پردیس ساخت مسکن مهر را دیر شروع کردند و ساخت مسکن مهر در این شهر از سال ۹۱ آغاز شد درحالیکه ساخت مساکن مهر در سایر شهرها از سال‌های ۸۹ شروع شد. پردیس آخرین شهری بود که ساخت مسکن مهر آن کلید خورد به همین‌خاطر نیز مشکلات پردیس را نباید به کل پروژه مسکن مهر تعمیم داد.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در سال آینده بیش از ۳۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس واگذار خواهد شد و در حال حاضر نیز شبکه‌های اجتماعی بین متقاضیان مسکن مهر پردیس تشکیل شده است و خریداران می‌دانند که پروژه فعال است.

آخوندی در پاسخ به این پرسش که اگر متقاضیان مسکن مهر پردیس ۱۱ میلیون تعیین شده را که زمان آن تا پایان دی ماه اعلام شد ، پرداخت نکنند سلب امتیاز می‌شوند؟ گفت: طبق قرارداد با این افراد برخورد می‌شود زیرا در قرارداد همه چیز تعیین شده است.

 

تسنیم

    نظرات