امیدواریم شهر رامین به شهر جدید برتر کشور تبدیل شود

امیدواریم شهر رامین به شهر جدید برتر کشور تبدیل شود

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت: بهره برداری از پروژه های عمرانی در شهر جدید رامین با هدف ایجاد یک شهر مطلوب و استاندارد در کنار شهر اهواز است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir محسن نریمانی در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی شهر رامین که امروز ۲۲ بهمن ماه در این شهر برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم با ایجاد شهر جدید رامین و با به‌وجود آمدن خدمات روبنایی و زیربنایی مورد نیاز در این شهر بتوانیم حقوق شهروندی مردم این شهر را به جا بیاوریم.

وی افزود: وضعیت جغرافیایی شهر رامین و با توجه به طراحی ارتباطات مناسب برای این شهرستان و عنایتی که مسئولین نسبت به این شهر دارند، امیدواریم این شهر به یک شهر جدید برتر تبدیل شود.

نریمانی تصریح کرد: برای اینکه شاهد شهری مطلوب در همه زمینه ها باشیم، نیازمند ابتکارات و ابداعات جدید در این شهرستان هستیم و امیدواریم با برنامه ریزی های مناسب این شهر را به شبکه ریلی کشور متصل کنیم.

وی ادامه داد: اقدامات مناسبی در زمینه حمایت از انرژی های پاک در این شهرستان انجام گرفته است و در همین راستا برای روشنایی بخش هایی از معابر این شهرستان از انرژی خورشیدی استفاده می شود.

اسدی، مدیر عامل شهر جدید رامین نیز با اشاره به پروژه های قابل افتتاح اظهار کرد: هفت پروژه با مجموع اعتبار ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیارد تومان در این شهر با حضور معاون وزیر افتتاح شد.

وی افزود: ساختمان آموزشی ده کلاسه با مساحت ۱۸۰۰ متر مربع و اعتبار دو و نیم میلیارد تومان، مجتمع تجاری در قالب ۱۵ باب مغازه و مساحت ۷۳۰ متر مربع با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان و پروژه روشنایی بلوار اصلی شهر با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

اسدی احداث یک واحد زمین چمن مصنوعی با مساحت ۱۳۳۴ مترمربع و اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان، زیرسازی و آسفالت با مساحت ۲۲ هزار مترمربع و اعتبار یک میلیارد تومان و کلنگ زنی دو پارک با اعتبار مجموع دو میلیارد تومان را از دیگر پروژه ها برشمرد.

 

ایسنا

    نظرات