فراخوان مقاله برای شانزدهمین همایش «سیاست‌های توسعه مسکن در ایران»

فراخوان مقاله برای شانزدهمین همایش «سیاست‌های توسعه مسکن در ایران»

http://www.bananews.ir/شانزدهمین همایش «سیاست‌های توسعه مسکن در ایران» طی روزهای ۱۲ و ۱۳ مهرماه در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir پیرو برگزاری پانزدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن در ایران در سال گذشته و بهره‌مندی بخش مسکن از برکات این همایش، شانزدهمین دوره این همایش، طی روزهای ۱۲ و ۱۳ مهرماه سال جاری توسط معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

با عنایت به برنامه‌ زمان‌بندی همایش ضروری است علاقه‌مندان، اصل مقالات خود را در محورهای تعیین شده حداکثر تا ۲۷ مردادماه سال جاری از طریق سایت schdp.ut.ac.ir ارسال نمایند.

محورهای تعیین شده شامل بانک توسعه‌ای بخش مسکن، سیاست‌های زمین، معماری مسکن، محله‌محوری و ساماندهی بافت‌های ناکارامد شهری، مسکن اجتماعی و مسائل اجتماعی مسکن، مالیات‌های بخش مسکن و واسطه‌گری در مسکن به عنوان مهم‌ترین مسایل مورد نظر این همایش، مطرح شده‌اند.

گفتنی است مسکن اجتماعی، بازآفرینی شهری پایدار، برنامه‌ریزی شهری و سیاست‌گذاری زمین، فن‌آوری در صنعت ساختمان، توسعه نظام تأمین مالی مسکن، مسکن روستایی و حوزه‌های اجتماعی مسکن محورهای پانزدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن را که سال پیش برگزار شد را تشکیل داده بودند.

 

 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

    نظرات