بانک مهر اقتصاد استخدام می‌کند

بانک مهر اقتصاد استخدام می‌کند

http://www.bananews.ir/بانک مهر اقتصاد در نظر دارد به منظور تکمیل بخشی از نیروی انسانی خود از بین آقایان واجد شرایط در سراسر کشور دعوت به همکاری کند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ بنابر اعلام بانک مهر اقتصاد، این بانک درنظر دارد از میان فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته‌های بانکداری و اموربانکی، مدیریت (امور بانکی، مالی، بازرگانی، صنعتی و دولتی) حسابداری (کلیه گرایش‌ها) علوم اقتصادی (اقتصاد بازرگانی، نظری، اقتصاد صنعتی، اقتصاد پول و بانکداری) ریاضی (کاربردی و محض)، آمار (آمار ریاضی، آمار کاربردی، آمار اقتصادی) استخدام کند.

حداکثر سن متقاضیان با احتساب سنوات خدمت وظیفه عمومی ۲۷ سال (متولدین یک فروردین ۱۳۶۸ به بعد) و حداقل معدل برای داوطلبان بومی شهرستان‌های کم برخوردار (محروم) ۱۳ (مطابق جدول شهرستان‌های کم برخوردار مندرج در اطلاعیه سایت) و بومی سایر شهرستان‌ها ۱۵ است.

حداقل معدل برای فرزندان معظم شهدا، جانبازان و آزادگان ۱۳ است و داوطلبان استخدام باید بومی استان (حداقل ۱۰ سال سابقه سکونت در استان) باشند.

همچنین متقاضیان استخدام در بانک مهر اقتصاد پس از قبولی در آزمون کتبی و انجام سیر مراحل جذب (آزمون کتبی، مصاحبه و معاینات پزشکی) و طی مراحل گزینش به عنوان متصدی امور بانکی (تحویلدار) به کارگیری می‌شوند.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به وب سایت بانک مهر اقتصاد به آدرس WWW.MEBANK.IR مراجعه کنند.

    نظرات