جزئیات محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

جزئیات محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

http://www.bananews.ir/وزارت راه و شهرسازی جزئیات ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته حد فاصل روزهای چهارشنبه ۲۷ مرداد تا شنبه ۳۰ مرداد را اعلام کرد.

 به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir بر این اساس از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه الی ۶ صبح روز شنبه تردد کلیه موتورسیکلت‌ها در محورهای کرج ـ چالوس، هراز ـ فیروزکوه و محور تهران ـ سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع خواهد بود.

همچنین در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه الی یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۸ همان روز الی یک بامداد شنبه از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

خودروهای سنگین نیز در محورهای شمالی محدودیت‌های ترافیکی خواهند داشت.

بر این اساس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کندوان ممنوع خواهد بود.

در محور هراز در کنار ممنوعیت تردد تریلر تنها کامیون‌ها و کامیونت‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی اجازه تردد خواهند داشت.

وزارت راه و شهرسازی چهار محور را نیز به دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام کرده است.

بر این اساس محور رودان به بندرعباس، سیسخت به بیده، دهلران به اندیمشک و رامیان به شاهرود به دلیل مسائل جوی مسدود خواهند بود.

در استان تهران نیز چند محور به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای با محدودیت تردد روبرو هستند و در این میان اصلی‌ترین جاده‌ها فیروزکوه ـ هراز، کرج ـ قزوین، کرج ـ چالوس و دماوند به فیروزکوه خواهند بود.

همچنین وزارت راه و شهرسازی وضعیت تردد خودروها در محورهای مواصلاتی اصلی کشور در طول ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرده که بر این اساس آزادراه تهران ـ کرج با ثبت ۱۶۶ هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده بوده و پس از آن آزادراه کرج ـ قزوین، کرج ـ تهران، قزوین ـ کرج و تهران ـ شهریار قرار داشتند.

راه‌های ارتباطی پایتخت با پاکدشت و ساوه نیز در فهرست پرترافیک‌ترین جاده‌های ۲۴ ساعت گذشته ایران قرار گرفتند.

 

ایسنا

    نظرات