بازسازی و نوسازی بیش از ۲۰ کیلومتر شبکه توزیع آب شهرهای لرستان

بازسازی و نوسازی بیش از ۲۰ کیلومتر شبکه توزیع آب شهرهای لرستان

http://www.bananews.ir/‌مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از بازسازی و نوسازی بیش از ۲۰ کیلومتر شبکه توزیع آب شهرهای استان خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ ‌‌مهندس حمیدرضا کرم‌وند گفت: انجام هرگونه فعالیت در راستای آبرسانی برای مصارف خانگی، عمومی، صنعتی، تجاری و جمع‌آوری، انتقال، تصفیه و دفع بهداشتی فاضلاب، موضوع فعالیت و وظایف این شرکت است.

وی اضافه کرد: همچنین مطالعه و اجرای طرح‌های ایجادی و توسعه تاسیسات مربوط به تامین انتقال تصفیه و توزیع آب آشامیدنی و بهداشتی از دیگر فعالیت‌ها محسوب می‌شوند.

کرم‌وند ادامه داد: همچنین در این راستا می‌توان به بهره‌برداری، تعمیر، نگهداری، مرمت، بازسازی و توسعه کلیه تاسیسات تامین تصفیه انتقال ذخیره و توزیع آب و همچنین جمع‌آوری انتقال تصفیه و دفع بهداشتی فاضلاب و حفاظت از حریم آنها رعایت اصول بهداشتی کنترل کیفی و استانداردهای مورد عمل وزارت نیرو در مراحل آبرسانی و جمع‌آوری دفع فاضلاب نیز اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در راستای انجام مدیریت فشار در شبکه توزیع شهرهای استان ۱۹ دستگاه شیر فشارشکن نصب و راه‌اندازی و ۱۳۵۰ دستگاه کنتور یک دوم اینچ جهت تعویض کنتورهای خراب مشترکین از محل اعتبارات عمرانی ملی خریداری شده است.

وی با بیان اینکه ۲۰٫۹۵ کیلومتر از طول شبکه توزیع آب شهرهای استان، ناشی از فرسودگی و قدمت بازسازی و نوسازی شده است، افزود: همچنین بازرسی دیداری از ۲۰ کیلومتر طول شبکه توزیع و خطوط انتقال آب جهت شناسایی و رفع نشت مریی انجام و سه دستگاه کنتور الکترومغناطیس جهت نصب بر روی خروجی مخازن شهرهای استان خریداری شده است.

 

ایسنا

    نظرات