جلسه نمایندگان درباره آلودگی هوا به تنهایی منجر به نتیجه نمی‌شود

جلسه نمایندگان درباره آلودگی هوا به تنهایی منجر به نتیجه نمی‌شود

http://www.bananews.ir/یک عضو مجمع نمایندگان تهران، گفت: مساله آلودگی هوا دغدغه‌ای است که حالت ملی پیدا کرده و برای همه دستگاه ها در اولویت قرار گرفته و مجمع نمایندگان تهران هم دغدغه این مساله را دارند.

 به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ محمدرضا رحیمی عنوان کرد: یکی از مواردی که در جلسه مجمع با شهردار تهران مطرح شد همین مساله بود و نمایندگان درخواست کردند اقدامات اثربخش انجام شود و اقدامات مصوب شده برای کنترل آلودگی هوا از طرف شهرداری تهران با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد.

رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا مجمع نمایندگان تهران جلسه ای برای بررسی آلودگی هوا خواهد داشت، گفت: جلسه نمایندگان به تنهایی منجر به اتفاقی نمی شود. آنچه مهم است برنامه ریزی منسجم ومشترک بین استانداری، مجمع نمایندگان تهران، شهرداری تهران و سازمان محیط زیست است. اگر برنامه ریزی نمایندگان تهران به تنهایی اتفاق بیفتد ناقص خواهد بود. لذا هر قدر مسئولین دستگاه های مختلف برنامه ریزی منسجمی با یکدیگر داشته باشند هم در اثربخشی این برنامه ها موثر است و هم در کاهش هزینه هایی که مردم متحمل می شوند.

او افزود: چنین جلسه‌ای در دستور کار مجمع قرار دارد ولی به صورت موردی برای این هفته در دستور کار نیست. در این هفته نمایندگان غالبا درگیر مسائل مجلس هستند.

 

ایسنا

    نظرات