مراقب بلیت تقلبی سفر هوایی به عراق باشید!

مراقب بلیت تقلبی سفر هوایی به عراق باشید!

http://www.bananews.ir/مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به صدور بلیت های تقلبی سفر به عراق از سوی مراکز غیرمجاز هشدار داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار کرد: نظر به پاره ای از گزارشات مردمی و تبلیغات خلاف مبنی بر فروش بلیت هواپیما از مبادی غیرمجاز هشدار داد.

رضا جعفرزاده افزود: متاسفانه بعضی افراد سودجو از ازدحام و شدت علاقه شرکت مردم در مراسم اربعین حسینی سوءاستفاده کرده و اقدام به فروش بلیت های تقلبی که نه پروازی برای آن در نظر گرفته شده و نه صندلی به آن اختصاص یافته می کنند. لذا از متقاضیان سفر به نجف و بغداد استدعا داریم به اخبار منتشر شده از سوی سازمان هواپیمای کشوری توجه و به دفاتری که سازمان روی خروجی سایت خود قرار داده مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: حتی برای تطبیق صحت و سقم اعتبار بلیت، امکانات اعتبارسنجی و کنترل اصالت بلیت هم فراهم شده است.

این مقام مسوول سازمان هواپیمایی از متقاضیان بلیت هواپیما درخواست کرد تا در صورت مشاهده هرگونه فروش بلیت خارج از چارچوب اعلام شده مراتب را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس cao.ir یا شماره تلفن ۶۱۰۲۲۳۵۵-۰۲۱ به اطلاع دفتر رسیدگی به شکایات سازمان هواپیمایی برسانند.

 

ایسنا

    نظرات