معرفی کتاب تشریح کامل مسائل پایداری سازه ها

معرفی کتاب تشریح کامل مسائل پایداری سازه ها

http://www.bananews.ir/بنانیوز-کتاب تشریح کامل مسائل پایداری سازه ها که دربرگیرنده حل دقیق تمام مسائل انتهای فصول کتاب "پایداری سازه‏ها: اصول و کاربردها" می باشد در سال ۱۳۹۵ در ۱۰۰۰ نسخه توسط نشر سیمیا هنر به چاپ رسیده و در اختیار دانشجویان، اساتید و محققین در زمینه پایداری سازه ها در رشته های مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا و ... قرار گرفته است.

 مسائل حل شده در کتاب مباحث کمانش ستون‏ها، مباحث ویژه پایداری الاستیک ستون‏ها، تیر-ستون‏ها، تیرهای پیوسته و قاب‏های صلب و پیچش در سازه‏ها را شامل می شود. در حل برخی از مسائل نیز از نرم‏افزارهای STSTB، Maple® و Matlab بهره گرفته شده تا خواننده با داشتن پاسخ ها در فرمت گرافیکی، به درک بهتری از حل مساله دست یابد. کتاب مذکور، جزء معدود کتاب هایی است که به حل دقیق مسائل پایداری سازه ها در تمام ابعاد پرداخته و بی اغراق، یکی از بهترین کتب تشریح مسائلی است که تاکنون در زمینه مهندسی و به ویژه در مقوله پایداری سازه ها به جامعه علمی و تخصصی کشور عرضه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه کتاب می‏توانید با ۲۲۲۵ ۶۲۵ ۰۹۳۳ و یا book@pouyar.ir  تماس حاصل فرمایید و یا از لینک های http://pouyar.ir/shop/ و http://rahianarshad.com/book/detail/id/469 به صورت اینترنتی خرید فرمایید.

    نظرات