اعلام وضعیت بارشی کشور طی روزهای آینده

اعلام وضعیت بارشی کشور طی روزهای آینده

http://www.bananews.ir/مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وضعیت بارشی استان های مختلف کشور، از کاهش روند بارشی کشور خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ احد وظیفه اظهار کرد: با توجه به تحلیل آخرین اطلاعات دریافتی با عبور سریع یک موج باران‌زا از روی کشور، در ابتدای صبح امروز (شنبه ۱۳ آذر) بارش پراکنده باران و برف در شمال غرب و رگبار باران، در برخی نقاط همراه با رعد و برق در استان‌های جنوب و جنوب شامل خوزستان، شمال بوشهر، شمال غرب فارس، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد پیش‌بینی می‌شود که این شرایط در بعدازظهر امروز خاتمه می‌یابد.

وی افزود: هوای نسبتا گرم در استان گیلان در روز شنبه نیز باقی خواهد ماند و از بعدازظهر روند کاهش دما در این استان آغاز می‌شود که تا اواسط هفته ادامه می‌یابد.

مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: یکشنبه شب رگبار موقت باران در جنوب غرب کشور انتظار می‌رود و در سایر نقاط در این روز بارندگی پیش‌بینی نمی‌شود. روز دوشنبه ۱۵ آذر نیز بارش پراکنده در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی رخ می‌دهد.

وظیفه در مورد هوای استان تهران طی دو روز آینده نیز تصریح کرد: آسمان تهران در روز یکشنبه ۱۴ آذر، صاف، در اواخر وفت نیمه ابری، با حداکثر و حداقل دمای ۱۵ و ۴ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه ۱۵ آذر، کمی ابری تا نیمه ابری با حداکثر و حداقل دمای ۱۵ و ۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

 

ایسنا

    نظرات