توضیح درباره تغییر زمان برگزاری چهارمین دوره همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان

توضیح درباره تغییر زمان برگزاری چهارمین دوره همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان

http://www.bananews.ir/مدیر برگزاری چهارمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان خراسان رضوی اعلام کرد: تغییر زمان برگزاری چهارمین دوره همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه، به دلیل هم‌زمانی تاریخ قبلی همایش با رویداد فرهنگی و مهم مشهد ۲۰۱۷ است.

 به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir احمد اسدی با بیان این مطلب افزود: در راستای برگزاری چهارمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان، تمام هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها انجام شده بود که این همایش در روزهای ۴ و ۵ بهمن‌ماه برگزار شود و کمیته اجرایی و کمیته راهبردی جدول زمان‌بندی همایش را هم تنظیم کرده بودند و دبیرخانه همایش هم در راستای برگزاری در زمان یادشده مشکل حادی پیش رو نداشت.

وی اضافه کرد: به دلیل هم‌زمانی چهارمین دوره همایش با رویداد فرهنگی مشهد ۲۰۱۷ و برنامه‌های فرهنگی مختلفی که در این رویداد در شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود زمان برگزاری چهارمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان از ۴ و ۵ بهمن‌ماه به ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه تغییر یافت.

مدیر برگزاری چهارمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان گفت: در استان خراسان رضوی هم با هماهنگی‌های صورت گرفته توسط دبیرخانه همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان و اداره کل راه و شهرسازی استان، ضرورت همکاری با مسئولان محترم استان برای همراهی با این برنامه‌ها تعریف شد.

وی با تأکید بر اینکه رویداد فرهنگی مشهد ۲۰۱۷ برای تمامی مشهدی‌ها و ایرانیان اعتباری خاص و جهانی دارد، اظهار کرد: این رویداد فرصتی بسیار مناسب برای پرداختن به ظرفیت‌های فرهنگی مشهد مقدس است و از این رو اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی هم درصدد است تا از این رویداد بهترین استفاده را داشته باشد و در برگزاری هر چه بهتر این همایش کمال همکاری را بنماید.

روند برگزاری همایش

اسدی درباره روند برگزاری چهارمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان توضیح داد: بر اساس برنامه‌ریزی که داشتیم از اواخر سال ۹۴ موضوع برگزاری چهارمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان در مشهد مقدس کلید خورد و جلسات کمیته راهبردی همایش برگزار شد و با هماهنگی‌هایی که با معاونت محترم مسکن و امور ساختمان وزارت راه و شهرسازی صورت گرفت از ابتدای سال ۹۵ برنامه‌های اجرایی همایش آغاز شد.

وی بیان کرد: در حال حاضر هم سایت همایش به عنوان اصلی‌ترین پل ارتباطی با مخاطبان، کامل است و تمامی مطالب مرتبط با چهارمین دوره همایش، در سایت بارگذاری شده است، اطلاع‌رسانی همایش به طور کامل در سراسر کشور انجام شده و در ابعاد بین‌المللی هم هماهنگی‌هایی را با دانشمندان و صاحب‌نظران خارج از کشور داشته‌ایم تا به ارائه دیدگاه‌ها در حضور خود، سطح علمی همایش ارتقا یابد.

جانشین مدیرکل راه و شهرسازی استان در چهارمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان گفت: بحث حضور تولیدکنندگان و دست‌اندرکاران اصلی و بزرگ صنعت ساختمان کشور نیز در این دوره از همایش پیگیری شده و جلساتی را با مدیران این مجموعه‌ها داشته‌ایم تا نظرات آن‌ها به عنوان یکی از ارکان اصلی صنعت ساختمان کشور در این رابطه نیز احصا شود.

حضور در همایش؛ امتیاز ارتقای پایه شغلی برای کارکنان دولت

وی در مورد وضعیت ثبت‌نام متقاضیان حضور در چهارمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان توضیح داد: ثبت‌نام از متقاضیان و متخصصان حضور در همایش در حال انجام است و تاکنون حجم نسبتاً بالایی از افراد خواهان حضور در این همایش هستند و با توجه به این استقبال، هماهنگی‌های لازم انجام شده تا حضور در چهارمین دوره همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان، علاوه بر اینکه امتیاز ارتقا و تمدید پروانه اشتغال مهندسان عضو سازمان نظام‌مهندسی ساختمان کشور را دارد، امتیاز ارتقای پایه شغلی برای کارکنان دولت را نیز اخذ کرده است که این موضوع به تمامی ارگان‌ها و نهادهای مربوطه اعلام شده است.

 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

نظرات