دهه فجر ۱۵۰۰ مسکن مهر در البرز تحویل متقاضیان می‌شود

دهه فجر ۱۵۰۰ مسکن مهر در البرز تحویل متقاضیان می‌شود

http://www.bananews.ir/مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز از افتتاح و واگذاری ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر به متقاضیان دردهه فجر خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ داریوش حسینی، مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز با بیان اینکه تحویل به موقع واحدهای مسکن مهر از اولویت‌های مدیریت جدید این اداره کل است، عنوان کرد: ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر درشهرک ابریشم مربوط به پنج پروژه ابنیه طراحان مارگون، حراره ارومیه، بتن دانش، نیارش و زه آب گلستان دهه فجر به متقاضیان واگذار می‌شوند.

حسینی با بیان اینکه درسایت این واحدها تمام زیرساخت‌های موردنیاز ازجمله مدرسه، مراکز درمانی، ایستگاه پلیس تامین شده است، افزود: درصورت تامین اعتبار از سوی سازمان ملی مسکن و ساختمان تا پایان سال آتی تمام واحدهای مسکن مهر استان واگذار می‌شوند. البته ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر ما فاقد متقاضی است.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان البرز عنوان کرد: از ۱۸ هزار و ۶۵۰ وحد مسکن مهر دردست اقدام درالبرز که در دو منطقه ماهدشت و شهرک ابریشم پیگیری و اجرا می‌ِ‌شوند با افتتاح ۱۵۰۰ واحد دردهه فجر ۱۰ هزار و ۵۰۰ واحد به طور کامل در شهرک ابریشم تحویل داده می‌شوند و ۸۰۰۰ واحد نیز تا پایان سال آینده به ‌بهره ‌برداری می‌رسند.

وی گفت: کل پروژه مسکن مهر البرز شامل ۱۰ هزار و ۴۶۸ واحد در ماهدشت و ۸۱۸۲ واحد در شهرک ابریشم است.

 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

    نظرات