غم‌های مسکن مهر را برای خود نگه می‌داریم تا مردم راحت زندگی کنند!

غم‌های مسکن مهر را برای خود نگه می‌داریم تا مردم راحت زندگی کنند!

http://www.bananews.ir/وزیر راه چند روز مانده به جلسه بررسی استیضاحش، از مسکن مهر پردیس بازدید کرد و گفت:غم های مسکن مهر را برای خود نگه می داریم و کارها را به اتمام می رسانیم که مردم عزیز زندگی راحت را آغاز کنند.

 به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir) به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی که گویا در آستانه بررسی استیضاحش در مجلس و در ایام دهه فجر، مسکن مهر را محل مناسبی برای نمایش دادن بیلان کاری خود مناسب دیده، دیروز از واحدهای در دست ساخت و رو به اتمام فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ مسکن مهر پردیس بازدید کرد و پس از این بازدید با بیان این‌که شاهد پیشرفت‌های خوبی در پروژه‌ها هستیم، اظهار کرد: وسعت جمعیت پذیری پردیس دو برابر کاشان و بسیاری از شهرهای بزرگ است و از این رو انجام کارهای زیربنایی در اینگونه شهرها سخت و دشوار است.

وی با بیان این‌که برنامه ما علاوه بر ساخت، محله محوری است تا مردم در زمان ساکن شدن از خدماتی مانند مدرسه، آب، برق، گاز، مجتمع های تجاری، نانوایی، ‌ آسفالت و ...برخوردار باشند، تصریح کرد:‌ساخت ۳۷ باب مدرسه در دستور کار است که ۶ باب آن تکمیل و مابقی در مرحله اتمام کار قرار دارند. تلاش می‌کنیم محله ایرانشهر فاز ۱۱ که دارای خدماتی مانند کلانتری، مجتمع تجاری، مدرسه و نانوایی است را تکمیل و تحویل دهیم.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه با اشاره به این‌که امیدواریم با افزایش وام ۳۰ میلیونی به ۴۰ میلیون تومان کار مسکن مهر را به اتمام برسانیم از اولویت‌ قرار دادن پردیس به علت حجم بالای کار در طرح افزایش وام خبر داد و افزود: در پردیس دیوارهای حائلی به ارتفاع ۱۷ متر داریم که حتی ریالی برای این کارها پیش بینی نشده بود، اما غم ها را برای خود نگه می داریم و کارها را به اتمام می رسانیم که مردم عزیز زندگی راحت را آغاز کنند.

آخوندی افزود: تونل دسترسی به فاز ۱۱ پیش بینی دیده نشده بود ولی جهت دسترسی به این فاز باید احداث می شد که بودجه ای هم برای آن در نظر نگرفته شده بود که از منابعی دیگر آن را انجام دادیم.

جلسه بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی قرار است هفته پیش رو در کمیسیون عمران مجلس برگزار شود. این جلسه قرار بود یکشنبه گذشته برگزار شود که وزیر راه و شهرسازی به دلیل عدم دعوت رسمی در آن شرکت نکرد.

    نظرات