هزار واحد دره بهشت پردیس آماده افتتاح

هزار واحد دره بهشت پردیس آماده افتتاح

 هزار واحد مسکن مهر به همراه یک مسجد، دو مدرسه، یک کلانتری و یک پارک در فاز ۸ شهر جدید پردیس افتتاح می شود.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irبه نقل از ایسنا بر اساس اعلام شرکت عمران شهر جدید پردیس، فردا در فاز ۸ که با عنوان دره بهشت شناخته می شود، ۶۰۰ واحد مسکونی در محله سبلان، ۴۰۰ واحد مسکونی در محله سهند، پروژه های تندیس امیرکبیر، بلوار غربی امیرکبیر، مسجد علامه محمدتقی جعفری، مدرسه ۱۶ کلاسه آیت الله هاشمی رفسنجانی، مدرسه ۱۰ کلاسه آیت الله مهدوی کنی، کلانتری شهید عباس دوران و بوستان محله سبلان به بهره برداری می رسد.

قبل از آن نیز محله ایرانشهر در فاز ۱۱ پردیس در ۲۸ تیرماه ۹۵ شامل بلوک های زون ۴ شمالی و بلوک های ۱ تا ۲۲ زون ۵ مشتمل بر ۴۵۵۰ واحد افتتاح شد. به گفته مدیرعامل شهر جدید پردیس، فاز ۱۱ شامل ۳۳ هزار واحد مسکونی است که پیشرفت فیزیکی ساختمان ها در حدود ۹۰ درصد و پیشرفت فیزیکی آماده سازی زیرساخت های آن نیز در حدود ۵۰ درصد انجام شده است.

بعد از آنکه وام مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان در ماههای اخیر افزایش پیدا کرد بیان شد تمام ۸۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس که از سال ۱۳۹۱ شروع به ساخت شده مشمول وام ۴۰ میلیون تومانی می‌شود؛ چرا که هیچ کدام فروش اقساطی نشده و دارای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.

یک سازنده مسکن مهر پردیس درباره وضعیت پیشرفت پروژه‌ها گفت: اگر منابع به‌موقع تزریق شود تا خردادماه می‌توان بیش از ۳۰ درصد مسکن مهر پردیس را تحویل داد.

    نظرات