برنامه زمانبندی دومین کنفرانس ملی رویه های بتنی اعلام شد

برنامه زمانبندی دومین کنفرانس ملی رویه های بتنی اعلام شد

بنانیوز- دومین کنفرانس ملی رویه های بتنی در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط انجمن بتن ایران -مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.
حوزه های تحت پوشش:مهندسی عمران (عمومی)برگزار کننده: انجمن بتن ایران -مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا شهر برگزاری: تهران

راه ها از سرمایه های اصلی هر کشور محسوب می شوند. احداث، حفظ و نگهداری این سرمایه وظیفه جامعه مهندسی کشور است. لیکن به علت محدودیت منابع می بایست با استفاده از روش ها و فن آوری های نوین و اقدامات به موقع، با حداقل هزینه به این مهم جامه عمل پوشاند. در این راستا آشنایی صنعت با دستاوردهای دانشگاه و تبادل تجربیات موفق و ناموفق دست اندرکاران از ضروریات است.

در پی برگزاری موفقیت آمـیز اولین کنفرانس ملی رویه های بتنی در سـال ۱۳۹۴ و اسـتقبال پرشور متخصصین فعال در زمینه صنعت بتن کشور، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به عنوان متولی این حوزه، در نظر دارد دومین کنفرانس ملی رویه های بتنی را با همکاری انجمن بتن ایران با موضوع گسترش کاربرد مصرف سیمان در روسازی ها در ششم و هفتم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ و با برنامه های متنوعی از قبیل سخنرانی های علمی، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه تخصصی جانبی در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار نماید.

محورهای کنفرانس:

-توسعه پایدار -اقتصاد و تحلیل هزینه چرخه عمر -ایمنی -تحلیل و طراحی -دوام -فناوری مصالح -روش های اجرا -تقویت، تثبیت و بازیافت لایه ها با مواد سیمانی -نگهداری و بهسازی -مشخصات سطحی رویه (ناهمواری، اصطکاک، آلودگی صدا) -آزمایش ها و ابزاربندی -رویه های مرکب

*

    نظرات