شورای معاونین و مدیران سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار شد

شورای معاونین و مدیران سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار شد

شورای معاونین و مدیران سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور به ریاست مهندس خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و رئیس سازمان، امروز سه شنبه دوم مرداد ماه  به منظور بررسی امور و اقدامات انجام شده، هماهنگی های سازمانی و  هدف گذاری ها جهت انجام هرچه بهتر برنامه های آتی سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، هوشنگ خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روسای وزارت کشور ورئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در این نشست اظهار داشت:  توجه به انتظارات و وظایف محوله در حوزه ها تخصصی مرتبط این سازمان یکی از خواست های جدی است  که می بایست تمامی معاونین و مدیران برای به نتیجه رساندن آن اهتمام داشته باشند.

وی در ادامه افزود: سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور بعنوان متولی، حامی و ناظر بر اقدامات شهرداری ها و دهیاریها در سراسر کشور می بایست مشکلات و مسائلی که این نهادها همواره با آن دست به گریبان هستند را  شناسائی و رصد نموده و با اقدامات و مداخلات قانونی و به موقع از گسترش ناهنجاری های اداری ومالی در سطح وسیع جلوگیری نماید.

خندان دل گفت: جلسات منظم، مستمر و پیوسته ای به منظور ایجاد هماهنگی، هم فکری و هم افزایی باید بین معاونین و مدیران سازمان برگزار شود تا در انجام کار تیمی به انسجام خوبی دست پیدا کنند.

رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در پایان ضمن تاکید بر اهمیت اجرائی شدن طرح میز خدمت در این سازمان گفت: ما همه موظف به رعایت حقوق مراجعه کنندگان و تکریم آنان هستیم به همین جهت باید بدنبال طرح ها و ایده های نو جهت انجام این موضوع باشیم.

لینک اصل خبر در سایت سازمان شهرداریها و دهیاریها

  منبع خبر

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات