انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی و مخابرات منطقه خراسان رضوی

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی و مخابرات منطقه خراسان رضوی

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی؛ محمدرضا اخوان عبداللهیان گفت: با امضای این تفاهم نامه طرفین حد اعلای تلاش خویش را در جهت گسترش توان استانی در حل مشکلات و معضلات کاری موضوع این تفاهم نامه و نیل به خوداتکایی مبذول داشته و از هیچ کوششی در این جهت خودداری نخواهند نمود.

وی در خصوص موضوعات تفاهم نامه گفت: همکاری در پروژه های کاری-تحقیقاتی- کاربردی مورد نیاز، استفاده از خدمات و سرویس های ارائه شده توسط یکدیگر، ارائه سمینارها، دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، بررسی چگونگی به اشتراک گذاری منابع موجود و فراهم نمودن بستر خدمت رسانی الکترونیک به مردم از جمله بندهای این تفاهم است.

وی افزود: مدت تفاهم نامه به مدت ۵ سال تعیین شدکه در صورت رضایت طرفین قابل تمدید نیز می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی در باره تعهدات این اداره کل گفت: همکاری با مخابرات در استقرار و بروزرسانی سایت های BTS در اداره کل و ادارات تابعه سطح استان، پیگیری امور مرتبط با وزارت راه و شهرسازی در استان به عنوان دبیر شورای هماهنگی راه و شهرسازی و استفاده از سرویس های ارائه شده توسط مخابرات از جمله تعهدات این اداره کل در تفاهم نامه است.

وی افزود: مدت تفاهم نامه به مدت ۵ سال تعیین شد که در صورت رضایت طرفین قابل تمدید نیز می باشد.لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات