عملیات اجرایی فاز دوم محور ملاسرا-شفت-زنجان آغاز شد.

عملیات اجرایی فاز دوم محور ملاسرا-شفت-زنجان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان مهندس علی خاوری مدیرکل راه وشهرسازی گیلان در جریان بازدید از  پروژه ملاسرا- شفت-زنجان که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان  و نمایندگان مردم شریف شهرستانهای فومن و شفت و زنجان انجام شد خاطرنشان کرد : با توجه به ماهیت منطقه و عدم وجود راه در بخش هایی از مسیر ، مطالعات محورملاسرا- شفت- زنجان در دو بخش یکی به صورت بهسازی و دیگری به صورت نوسازی دنبال گردید .

وی  اذعان داشت : طول کل محور ۹۰ کیلومتر می باشد که حدود ۳۰ کیلومتر در محدوده استان زنجان و ۶۰ کیلومتر در محدوده استان گیلان واقع شده است .
رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان گیلان  افزود : چهار خطه کردن محور ملاسرا شفت به طول کلی ۱۱.۸ کیلومترو با عرض۲۵.۶ متر دارای ۶ دستگاه پل دالی با دهانه ۲ متری ویک دستگاه پل ۳ متری می باشد که در فاز اول ۱.۵ کیلومتر آن با پیشرفت فیزیکی ۹۰ در صد در حال اجراست که اجرای عملیات آسفالت آن رو به اتمام است.

خاوری اضافه کرد : فاز دوم این پروژه به طول ۸.۴ کیلومتر می باشد و با توجه به اینکه اخیراً به پیمانکار ابلاغ شده در حال اجرای عملیات  خاک برداری می باشد.

گفتنی  است : این بازدید از شهرستان طارم استان زنجان آغاز و تا محدوده استان گیلان صورت پذیرفت.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان

    اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات