روند درخواست پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی تسهیل می‌شود

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی؛ جواد اسلامی محمدی با اعلام این خبر گفت: در اوّلین جلسه واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان که با حضور محمد شمسایی مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال شرق استان و ... ایرانمنش نماینده انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان تشکیل شد، مقرر گردید جهت ایجاد سهولت در روند درخواست پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی، پس از آماده سازی ملزومات لازم، انجام این خدمات به دفاتر پیشخوان واگذار گردد .

وی افزود: پس از طرح فعالیت های قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان و بررسی پیرامون آماده سازی زمینه لازم جهت واگذاری به نحوی که در روند درخواست های مردمی، سهولت ایجاد گردد، مقرر شد پنج خدمت به دفاتر طرف قرارداد واگذار گردد .

وی ادامه داد: انجام مکاتبات اداری در سطح استان، استعلام مدرک تحصیلی، استعلام بیمه و استعلام ماده ۱۸۶ ثبت نام و تشکیل پرونده جهت صدور پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی از جمله مواردی است که به دفاتر پیشخوان دولت واگذار می گردد .

اسلامی گفت: طرح واگذاری به دفاتر پیشخوان گامی در جهت بهبود فضای کسب و کار استان در بخش غیر دولتی و نیز تمهید زمینه موثر در جهت صیانت از حقوق شهروندی است .

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات