تدارک ویژه شهرداری منطقه۴ برای برگزاری جشن های محله ای قربان تا غدیر

تدارک ویژه شهرداری منطقه۴ برای برگزاری جشن های محله ای قربان تا غدیر

به گزارش شهریار، اکبر امجدی با بیان این مطلب اظهار داشت: بخش عمده‌ای از محدوده شهرداری منطقه ۴، مربوط به محلات اصیل و قدیمی است که این منطقه را از نظر بافت فرهنگی و تاریخی، متمایز کرده‌ است.
شهردار منطقه ۴ با تاکید بر اینکه تکریم جایگاه محلات تاریخی، اولویت منطقه است، افزود: در دو سال گذشته، تلاش کرده‌ایم برنامه‌های خدماتی و عمرانی را در قالب خدمات محله‌ای، پیگیری کنیم.
وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی محلات نیز، مصمم به ایفای نقش لازم هستیم، افزود: به همین منظور، در ایام پرخیر و برکت عید قربان تا عید امامت و ولایت، برنامه‌های تجمعی با شور و نشاط در محلات تاریخی سطح منطقه ۴ برگزار می‌شود.
امجدی با اشاره به تاثیر محلات در ارتقای مشارکت اجتماعی اظهار داشت: با توجه به نقش اساسی محلات در توسعه برنامه‌های خدماتی شهر، سعی خواهیم کرد، با استفاده از ظرفیت‌های هنری هر محله، برنامه‌های تجمعی را به عنوان فرصتی برای  ایجاد همگرایی، وفاق و مشارکت‌ در محلات، طراحی و اجرا کنیم.
شهردار منطقه ۴ تبریز، تبیین خاستگاه تاریخی محلات، ارائه آموزش‌های شهروندی و آیتم‌های هنری را از جمله بخش‌های جشن‌های قربان تا غدیر خواند و افزود: جزئیات برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در محلات به زودی، از طریق سایت رسمی منطقه اطلاع‌رسانی می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات