همایش تجلیل از آزادگان در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار گردید

همایش تجلیل از آزادگان در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار گردید

به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن ایران اسلامی، همایش تجلیل از آزادگان شهرستان شاهین شهر و میمه در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار گردید.
مرتضی ملکیان امام جمعه شاهین شهر در این همایش گفت: آزادگان با صبر ، استقامت و ایثارگری در اردوگاه‌های عراق موجب عزت، اقتدار و سرافرازی انقلاب اسلامی و امام(ره) امت شدند.
علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این همایش گفت : دلاوری‌ها و پایداری‌های راسخ آزادگان عزیز در ایام دفاع مقدس امروز به عنوان برگ زرین تاریخ نظام اسلامی درخشیده و مایه آبروی کشورمان شده است.
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز در همایش تجلیل از آزادگان گفت: آزادگان دلاور و سرافراز با الهام از مکتب انسان‌ساز اسلام و با درس گرفتن از زندگی ائمه اطهار (ع) دوران دشوار اسارت را پشت سر نهاده و با افتخار به ایران اسلامی بازگشتند.
حمید عشقی سرپرست شهرداری شاهین شهر نیز در حاشیه همایش تجلیل از آزادگان شهرستان شاهین شهر و میمه در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: ۲۶ مرداد ماه یادآور یکی از برگ‌های زرین تاریخ انقلاب اسلامی است که با حضور کاروان آزادگان صبور و مقاوم در میهن اسلامی ، همواره در یادها و خاطرات زنده و ماندنی است.
وی در ادامه افزود: آزادگان ، شهدای زنده‌ای هستند که در طول حیات خود مسوولیت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت را بر عهده دارند و در طول سال‌های پس از آزادی با حضورشان در صحنه‌های مختلف، این وظیفه را به اثبات رساندند.
شایان ذکر است در این همایش از آزادگان شهرستان شاهین شهر و میمه تجلیل شد.
گفتنی است برنامه های متنوع فرهنگی از دیگر برنامه های این همایش بود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شاهین شهر

  منبع خبر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر یک شهرداری در شهر شاهین شهر و میمه می باشد

   نظرات