پارک شادی با پیشرفت ۹۵ درصدی آماده بهره برداری است

پارک شادی با پیشرفت ۹۵ درصدی آماده بهره برداری است


شهردار مهران گفت: کار بهسازی و نوسازی کامل پارک شادی در فاز یک با پیشرفت ۹۵ درصدی در حال اتمام است.

مهندس حجت شاکیان شهردار مهران در گفتگو با سایت اطلاع رسانی شهرداری مهران گفت: نصب وسایل بازی کودکان، ست های ورزشی و طراحی مجدد فضای سبز در این پارک در اجرا شد.

وی افزود: با توجه به فرسودگی وسایل و تجهیزات پارک طی سالهای گذشته بازسازی کامل آن در دستور کار قرار گرفت که اقدامتی همچون نصب آلاچیق ها ، آب نما ، نصب نیمکت ها، قرار دادن سطل های زباله و همچنین نصب پایه چراغ ها صورت گرفت.

این مسئول با اشاره به اینکه عملیات جدول گذاری در پارک شادی نیز به اتمام رسیده، گفت: برای اجرای پروژه بهسازی و بازسازی این پارک تا کنون اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی یاد آور شد:اکنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و ۵ درصد باقیمانده مربوط به تکمیل تاسیسات برقی و کف پوش میباشد.

امید می رود عملیات مذکور تا پایان مرداد ماه سال جاری به اتمام برسد تا با ایجاد فضایی مناسب شهروندان از سرانه فضای سبز در فاز یک بهره مند شوند.

مهندس شاکیان عنوان کرد: این شهرداری در نظر دارد طی سال جاری با اجرای عملیات های عمرانی و خدماتی موجب آبادانی هرچه بهتر شهر شود و افزایش رفاه حال شهروندان را فراهم نماید.

شهردار مهران در پایان گفت: امیدواریم پروژه هایی که به بهره برداری می رسند، رضایت حداکثری شهروندان را از عملکرد مجموعه شهرداری محقق کند.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری مهران

  منبع خبر

  شهرداری مهران

  شهرداری مهران

  شهرداری مهران یک شهرداری در شهر مهران می باشد

   نظرات