درجه هفت شهرداری ارتقاء یافت

درجه هفت شهرداری ارتقاء یافت

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارتقاء درجه هفت شهرداری و ابلاغ آن از سوی وزیر کشور به استانداری های ذیربط پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری های این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مجید عبدالهی ضمن بیان مطلب فوق گفت: در استان تهران درجه شهرداری شاهدشهر به۶ و در استان خراسان رضوی درجه شهرداری های جنگل و نصرآباد به ۴ ارتقاء یافت.

وی افزود: در استان اصفهان درجه شهرداری طرق رود به ۳، در استان بوشهر درجه شهرداری شنبه به ۳، در استان سیستان و بلوچستان درجه شهرداری نوک آباد به ۳ و در استان مازندران درجه شهرداری پائین هولار به ۳ ارتقاء یافت.

عبدالهی در زمینه ارتقاء درجه شهرداری های فوق گفت: ارتقاء درجه شهرداری های ذکر شده به استناد تبصره ۳ ماده یک آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب(۱۳۷۰/۴/۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که طی نامه شماره (۳۴۷۹ مورخ ۹۴/۱/۱۹) به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمایند.

لینک اصل خبر در سایت سازمان شهرداریها و دهیاریها

  منبع خبر

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات