پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر توسعه می‌یابد

پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر توسعه می‌یابد

به گزارش شهرنیوز، علیرضا اقبالیان با اشاره به اقداماتی که در منطقه هفت در راستای بهبود فضاهای فرسوده و بهسازی محلات صورت گرفته است، اظهار کرد: در زمینه جداره سازی نیز شوارع فرعی را سازمان بهسازی اطراف حرم با همکاری اداره راه و شهرسازی در حال انجام دارد، کارهای بسیار مناسبی در زمینه احیاء بافت تاریخی در این مناطق در حال انجام است.
شهردار منطقه هفت قم اذعان کرد: به دلیل قرارگیری هسته مرکزی شهر دراین منطقه و وجود این مکان‌های تاریخی پیاده راه سازی این مناطق در دست اقدام و بررسی می‌باشد و در حال حاضر در منطقه باغ پنبه در حال اجرا و آماده سازی است.
اقبالیان به برنامه‌های این منطقه در راستای توسعه پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ظرفیت پارکینگ‌های حاشیه‌ای و طبقاتی در حدود ۷ هزار خودرو است، ولی در بعضی فضاهای این منطقه کمبود این مهم مشهود است.
وی تصریح کرد: از جمله این معابر خیابان شهداء است، پروژه شهید کاظمی در صورت آغاز ۳ هزار پارکینگ به این ظرفیت می‌افزاید، لکه پارکینگی دیگری در خیابان دورشهر به مساحت ۳ هزار و۲۰۰ مترمربع وجود دارد که با تعامل با آموزش و پرورش در صدد استفاده از آن به عنوان پارکینگ عمومی هستیم اما به دلیل قیمت بالای ملک، تملک و ساخت پروژه با کندی مواجه است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری قم

  منبع خبر

  شهرداری قم

  شهرداری قم

  شهرداری قم یک شهرداری در شهر قم می باشد

   نظرات