شهردار زرند در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد: اگر خواستار شهری آباد و پاکیزه هستیم باید همه شهروندان مشارکت داشته باشند

شهردار زرند در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد: اگر خواستار شهری آباد و پاکیزه هستیم باید همه شهروندان مشارکت داشته باشند

مهندس مهدلو شهردار زرند با حضور در مدرسه دوره دوم دخترانه شاهد زنگ آغاز سال ۹۷-۹۸ را نواخت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز بازگشائی مدارس از زحمات مدیران،معلمین ومسئولین آموزش و پرورش تقدیر کرد و گفت:شما دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی باید عزم خود را برای فراگیری علم و دانش بیشتر کنید.

مهندس مهدلو گفت:اگر امروز آسایش و امنیتی بر ایران حاکم است این ماحصل رشادتها و از خودگذشتگی های دلاورمردانیست که در طی هشت سال دفاع مقدس از جان خود برای این سرزمین مایه گذاشتند .

منتخب شورای شهر زرند افزود: با توجه به این تقارنماه محرم و بازگشائی مدارس باید درس هایی که امام حسین (ع) برای ما به یادگار گذاشتن را در زندگی خود عملی نمائیم و این ها را سرلوحه کارهای خود قرار دهند .

وی از دانش آموزان خواست تا با فراگیری بیشتر علم و دانش زمینه ساخت و پیشرفت بیشتر کشور را فراهم نمایند و اظهار داشت:شما دانش آموزان با شناختن قابلیتهای خود می توانید گام های خوبی را در زمینه عمران و آبادانی شهر ها و ایران اسلامی بردارید .

شهردار زرند بحث عمران و آبادانی شهر اشاره کرد با اعلام اینکه اگر خواستار شهری آباد و پاکیزه هستیم باید همه شهروندان مشارکت داشته باشندگفت:استفاده از نظرات شما دانش آموزان و شهرداران مدارس می تواند کمکهای خوبی را به شهر زرند نماید .

شایان ذکر است بعد از نواختن زنگ مهر شهردار زرند با اهداء گلدانهای کوچکی از دانش آموزان تقدیر کرد

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات