آمادگی شهرداری قزوین برای بحران های فصلی شهر

آمادگی شهرداری قزوین برای بحران های فصلی شهر

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین ؛ کاظمی هدف از تشکیل این جلسه را همکاری و تعامل با سایر سازمان ها و دستگاه های مرتبط برای  ایمنی  شهروندان در مواقع بحرانی عنوان کرد.

وی افزود : باید تمامی سازمان های شهرداری برای رویایی با بحران های فصلی آمادگی کافی را داشته باشند.

معاون خدمات شهری شهرداری قزوین  تصریح کرد : در این جلسه مقرر شد از انهار و رودخانه های داخل باغستان سنتی و رودخانه های داخل شهر بازدید و موانع و مشکلات احتمالی موجود در کوتاهترین زمان ممکن برطرف شود.

وی با اشاره  به شروع فصل پاییز و ناآرامی های جوی گفت : سازمان پارک ها و فضای سبز  شهرداری موظف شد تا ضمن بازدید از سطح شهر به جمع آوری درختان و شاخه های خطر ساز اقدام کند .

کاظمی گفت: با توجه به شروع فصل سرما  هشدار و اطلاع رسانی در خصوص گازگرفتگی از طریق بیلبورد ، بنر ، رادیو شهر ، صدا و سیما و نیز آموزش به کارکنان شهرداری و شهروندان در زمینه HSE و مقابله با حوادث و رویداد های طبیعی باید در اولویت کاری قرار گیرد .

کاظمی در پایان خاطرنشان کرد :ستاد مدیریت بحران شهرداری قزوین تمام توان خود را برای حل معضلات بحرانی در سطح شهر به کار گرفته تا همراه با سایر دستگاه ها و ارگان های مربوطه  اقدامات ویژه ای را انجام دهد  تا شاهد کمترین بحران در شهر باشیم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات