آغاز به کار نیروهای گشت و بازرسی حمل و نقل...

آغاز به کار نیروهای گشت و بازرسی حمل و نقل...

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: به مناسبت بازگشایی مدارس، نیروهای واحد گشت و بازرسی حمل و نقل عمومی شهرداری با شعار «بازگشایی مدارس و آغاز بهار تعلیم و تربیت گرامی باد»، فعالیت خود را آغاز کردند.

وی عنوان کرد:۲ خودروی گشت و بازرسی در تمام روزهای ماه مهر در ناحیه ۱ و ۲ آموزش و پرورش، خودروهای سرویس مدارس را مورد نظارت و کنترل قرار می دهند و یک خودروی بازرسی نیز در طول سال به کنترل و نظارت بر خودروهای سرویس مدارس خواهد پرداخت.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین درباره شرایط و ضوابط سرویس مدرسه در سال تحصیلی ۹۷ ۹۸ تصریح کرد: به کارگیری خودروی پایین تر از مدل سال ۸۵ و همچنین ارائه خدمات به بیش از ۲ مدرسه توسط خودروی سرویس مدرسه ممنوع بوده و ظرفیت خودروی سواری ۴ نفر و برای ون ۱۰ نفر است.

عرشیان افزود: در صورت احراز تخلف راننده سرویس مدارس توسط خودروی بازرسی حمل و نقل عمومی، پرونده وی به کمیته انضباطی سازمان تاکسیرانی ارجاع خواهد شد.

وی در خاتمه عنوان کرد: به جز کنترل و نظارت بر خودروهای سرویس مدارس، روان سازی ترافیک منتهی به مدارس و کنترل گره های ترافیکی، از جمله وظایف نیروهای بازرسی حمل و نقل عمومی است.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات