دیدار با بازنشستگان سازمان آتش‌نشانی در آستانه فرا رسیدن هفتم مهر

دیدار با بازنشستگان سازمان آتش‌نشانی در آستانه فرا رسیدن هفتم مهر

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک؛ رییس سازمان آتش‌نشانی اراک در آستانه فرا رسیدن هفتم مهر ماه با حضور در منزل تعدادی از همکاران بازنشسته، با آنان دیدار کرد.

در آستانه فرا رسیدن هفتم مهرماه روز «ملی آتش‌نشانی و ایمنی» رییس و تنی چند از مدیران سازمان با حضور در منزل ۵ نفر از همکاران پرتلاش و ساعی بازنشسته، حاتم معصومی، یداله فلاح، محمدحسین نجاتی، علی‌کوثر کاکاوند و حسین محمودی با آنان دیدار و از زحمات چندین ساله این عزیزان تقدیر کردند.

آتش‌پاد دوم مسعود آقازیارتی رییس سازمان ضمن ابراز خرسندی و شادمانی از دیدار با همکاران بازنشسته؛ خاطرنشان کرد: همکاران بازنشسته، عزیزانی هستند که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت گذرانده و در جهت تحقق اهداف سازمان، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیده و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزدمنان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند و با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران سپرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه احترام به همکاران بازنشسته سازمان، احترام به یک عمر زحمات خالصانه و خاضعانه آنان به مردم و همشهریان گرامی است؛ افزود: نباید به گونه‌ای تلقی شود همکار بازنشسته چون دیگر فعالیت روزانه ندارد پس کارآمد نیست، بلکه دارای تجربیات فراوانی می‌باشد که بهره‌مندی از این تجربیات می‌تواند راهگشای مسائل و مشکلات باشد.

آقازیارتی در پایان گفت: دیدار و تقدیر از زحمات بازنشستگان، از برنامه‌هایی است که در طول سال و به مناسبت‌های مختلف توسط سازمان آتش‌نشانی اراک صورت می‌پذیرد.

گفتنی است در جریان این دیدارها؛ همکاران بازنشسته نیز از رییس سازمان به دلیل تعلق خاطرایشان به بازنشستگان تقدیر و تشکر نموده و برای وی و سایر همکاران آرزوی موفقیت و پیشرفت در امور نمودند.


:
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات